CHAGA

PDFTiskEmail
Chaga ze sibiřské břízy

Modifikátor variant cen
Prodejní cena se slevou
Cena:390 Kč
Sleva:
Popis

Je v oficiální ruské medicíně již od 1858. Kůra břízy: protirakovinná a antimutagenní, neshnije ani nezplesniví, protože obsahuje Betulin, který její symbiont Chaga obohatí o své látky = Befungin.

100 kapslí

CHAGA (Čaga) - Rezavec šikmý

Bříza je unikátní mezi stromy pro svou bílou barvu a nesmírnou odolnost – její kůra nikdy neshnije ani nezplesniví, je chráněna proti požeru. Bílou barvu a odolnost způsobuje triterpen Betulin (protizánětlivý, protivirový, anti-HIV, hepatoprotektivní). Naštěstí pro nás její ochranu umí využít Rezavec šikmý, tímto spojením vzniká jeden z nejsilnějších přírodních léků. Čaga je druh choroše, rostoucí hlavně na břízách na Sibiři. Už od pradávna se v Rusku Čaga používala jako vyhlášený léčivý prostředek. Čagou se léčil sám slavný kníže Vladimír Monomach, který trpěl rakovinou rtů. Čaga byla zavedena do oficiálního ruského lékopisu už v roce 1858 jako účinný protirakovinný lék (a extrakt z ní - Befungin) - užívá se dodnes.

Podle lékařských výzkumů vede dlouhodobé a pravidelné užívání čagy ke zvýšené odolnosti proti různým typům nádorových onemocnění, zejména těch, která jsou vyvolávána onkogenními viry.

Nejvýraznějšího efektu pomocné léčby bývá dosaženo v počátečních stadiích onkologických onemocnění (účinná látka – mykomelanin). V pokročilejších stadiích může zastavit další růst novotvaru, mírnit bolest a zlepšit celkový stav nemocného.

Čaga se používá u onemocnění lymfatického řečiště a rozmanitých poruch cirkulace lymfy. Působí velice příznivě na zlepšení stavu a průběhu rozmanitých kožních onemocnění a to zejména těch, které jsou vyvolány onemocněním zažívacího traktu, zejména tlustého střeva, jater a slinivky.

- zánět žaludku (gastritidy), dvanácterníku a střev (i chronické)

- žaludeční vředy

- překyselení žaludku

- onkologická onemocnění zažívacího traktu

- polypóza žaludku a střev

- ulcerózní kolitida, Crohnova nemoc (Čagu užívat po Dr. Enemas, nebo po klystýrech)

- nemoci jater a sleziny

- kožní projevy (lupénka ...) doporučuji doplnit o aplikaci balzámu z čagy

- adaptogenní účinky – stimuluje nervový systém

- pomáhá při nespavosti

- detoxikační procesy zejména v trávicím systému

- zvyšuje odolnost vůči infekčním chorobám

- je antivirotická, působí i na chřipkové viry typu A a B

- je vhodný jako pomocný prostředek v léčbě parodontózy

 

Interakce:

Nesmí se používat v kombinaci penicilinem a nitrožilní glukózou.

POZOR u diabetu: Chaga má hypoglykemický účinek

Nesmí užívat těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.

 

Dietní doporučení:

Po dobu užívání Chagy je ideální vegetariánská strava, nebo alespoň omezit konzumaci masa a živočišných tuků, ostrého koření, polotovarů a konzervovaných potravin.

O užití doplňku stravy Chaga se poraďte s lékařem!

 

Ruská receptura na rakovinu v trávicím traktu:

160 gramů prášku chagy, 100g pupenů z borovice, 100g šípků, 5g pelyňku, 20g třezalky tečkované, 10 g kořene lékořice. Směs zalít třemi litry čisté studené vody. Po dvou hodinách začít vařit na mírném ohni přivést do varu, poté zhasit plamen. Zabalit hrnec do deky a nechat přes noc na teplém místě. Po zchladnutí (30 °C) vývar sceďte a přidejte 300ml šťávy z aloe vera (Bio Raab Vitalfood), 300ml vodky, 0,5kg medu. Směs nechte ještě 4 hodiny stát, pak je medicína připravena k použití.

Prvních 6 dnů: užívejte 1 čajovou lžičku 2 hodiny před jídlem 3x denně.

V následujících dnech: až 1 lžíce 3x denně po dobu jedné hodiny před jídlem. Kúra trvá 2 až 5 měsíců, vždy s přestávkami 7-10 dnů po měsíci užívání.

Při léčbě rakoviny konečníku: klystýr 50-100 ml (účinné látky se vstřebají ze střeva).

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
TOPlist