KLOUBNÍ ŽELATINA

PDFTiskEmail
KLOUBNÍ ŽELATINA s houbou Shii-take
Modifikátor variant cen
Prodejní cena se slevou
Cena:390 Kč
Sleva:
Popis

Kloubní želatina se Shii-take

Tradiční čínská receptura, která již tisíce let pomáhá lidem i zvířatům. Přírodní složení má tělu identické vlastnosti (izomer) a tudíž trvalejší účinek.

Dnes užíváme různé uměle vytvořené přípravky ...sulfáty, hydrochloridy, .... Problém je v tom, že tyto látky nejsou tělu přirozené (opačné izomery pravotočivé / levotočivé) a nespojí se s tělem na trvalo, na rozdíl od přírodní želatiny, která je tělu identická. Už naše babičky věděly, že trápí-li je klouby, uvaří si sulc nebo vepřové kolínko. A Shii-take přirozeně čistí klouby (kapiláry), regeneruje kloubní chrupavku, výrazně zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně.

Při potížích s klouby byste měli omezit sladké (překyselením trpí klouby), zejména čokoládu - ta navíc obsahuje cca 15x více purinů (tvorba krystalů kyseliny močové) než vnitřnosti nebo luštěniny.

Shii-take je houba dlouhověkosti, snižuje LDL cholesterol, krevní tlak, je antiparazitární (ničí virové, bakteriální, plísňové a infekční onemocnění). Eliminuje volné radikály a detoxikaci chemických látek. Pomáhá při osteoporóze a revmatických potížích. Příznivě ovlivňuje činnost ledvin a zlepšuje tak přirozené čistící mechanismy. Svou čisticí, minerální a enzymatickou výbavou regeneruje imunitní systém a při delším užívání odstraňuje alergické příznaky a má pozitivní vliv při ateroskleróze, kardiovaskulárních komplikacích, nervových nemocech a nádorech.

 

Doporučené dávkování: 2x denně 1/2 lžičky prášku.

Obsah: prášek 150 g

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Návštěvníci

TOPlist