Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Nová regena

http://www.e-regena.cz/zapper-centrum-kladno/

 

1.7.2011

Díky podpoře z řad známých se nám podařilo sehnat dostatek prostředků na otevření dalšího zapper centra, tentokráte v Kladně. Doposud jsme zde provozovali náš první přístroj Super Ravo Zapper a právě tady jsme začali objevovat první možnosti frekvenčního působení na mikroorganismy. S otevřením pražského zapper centra a provozováním plazmového generátoru se rozšířil seznam problémů, které jdou pomocí frekvencí vyřešit.

Datum otevření zapper centra v Kladně je 1. července 2011 a budeme provozovat všechny standardní služby zapper centra. Mezi hlavní činosti patří prodej a pronájem frekvenčních generátorů Super Ravo Zapper a Plasma generator RPZ14. U plazmového generátoru se jedná pouze o pronájem v našich prostorách. Mezi další služby patří poradenství a asistence s nastavováním frekvencí, prodej literatury z oboru frekvenčních terapií a alternativní medicíny, prodej antiparazitálních prostředků, doplňky stravy a další přístroje pro zdraví jako ionizátory vzduchu, generátory koloidního stříbra a diagnostické přístroje.

Celý náš tým se těší na vás a na vaši cestu ke zdraví :-) Otevírací doba je: po–pá 9–17

Diagnostika
Vlastní diagnostické měření zatím neprovádíme, ale spolupracujeme s paní Blankou Zachařovou, která sídlí v „Bylinky a koření“, budova 1. Všeobecné polikliniky v Kladně, v přízemí (první dveře vpravo). Adresa: K nemocnici 2814, Kladno. Základní diagnostika, která ulehčí nastavení správných frekvencí, trvá přibližně 2 hodiny a stojí 600 Kč. Objednat se lze na čísle 605 826 720.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení