Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Trinity - Mužské

Kód: 4740
6 000 Kč

Mužské TRINITY.

Žezla jsou dodávána přibližně do 3 týdnů od uhrazení platby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na některých obrázcích ze starého Egypta spatříme, jak panovníci drží v ruce jakési válečky. Říkalo se jim cylindrická žezla nebo žezla síly. S jejich pomocí si prodlužovali život. Například Pepi II. vládl úctyhodných 94 let, Ramsesse II. pak 67 a Thutmose III. 54 roků.

Cylindry egyptských faraonů vždy sloužily jako harmonizátory základních energetických toků. Tyto toky byly  dva  základní prvky lidské bytosti, dva zdroje životní energie pro starobylé egypťany.

Pro regulaci energetické rovnováhy v těle starobylí egypťané používali cylindry s různou náplní.

První zmínky o cylindrech faraonů byly nalezeny v rukopisu Counta Walewského. Ruský profesor Vladimír Kovtun na základě tohoto rukopisu, po mnohaletých výzkumech, objevil tajemství výroby zinku bez příměsí, určitý způsob uspořádání krystalů a jiné věci, aby cylindry „fungovaly“.

Společnost RODS.RU se od r.1994 zabývá
výrobou cylindrů faraonů, kteří byly pojmenovány Žezla – KONT, na počest Konta Walewského.

Žezla – jsou cylindry o velikosti podle Zlatého řezu (L= 146 mm, d= 27 mm). Obal se vyrábí pouze ze dvou kovů. Tzv. žezlo Marsu (lunární) je zinkové, žezlo Venuše (sluneční) měděné. Vnitřní náplň tvoří uhlí a feromagnetická hornina (KONT) nebo drobná křemičitá výplň (žezlo zvané KŘEMEN). Veškeré komponenty Žezlů procházejí speciálním zpracováním v Pyramidě.         

Působení  Žezlů:  Žezla v rukou člověka vytvářejí dva energetické sloupy, přes které postupuje energie z vesmíru. Tato energie pak proudí v organismu , čistí ho a vytváří kolem těla obranné energetické pole a dochází ke stoprocentní energetické obnově těla. Pravidelné používání Žezlů za určitých podmínek v každodenním životě posiluje energopotenciál, stimulují endokrinní, imunitní i nervový systém, zlepšují krevní oběh a harmonizují organismus. Dochází k pročištění energetických kanálů, což má za následek posílení vitality. Tím se zlepšuje činnost všech orgánů, a dokonce se u člověka mohou rozvinout telepatické a jasnovidecké schopnosti. Energetické pole člověka si zapamatovává vibrace, které vznikají během působení Žezlů  a udržuje je od 24 hodin do několika dnů.

Společnost RODS.RU garantuje vysokou kvalitu a přesné dodržování technologií při výrobě. Toto potvrzuje certifikát profesora Kovtuna (každý výrobek má svoje vlastní číslo) a zároveň vylučuje možnost padělků.

Žezla TRINITY – anebo Žezla-Balance. Znovu vytvářejí  rovnováhu v organismu už po 9 minutách působení. «Vypouští» a «vymazávají» všechnu negativní energii z tělových buněk. Podle působení je dělíme na mužské a ženské:

Mužské TRINITY (7):
-       Stimulace vyšších centrů
-       Probuzení krčního centra
-       Narovnání hormonálních poruch mužských hormonů
-       Přetvoření osobnosti v Duši a narovnání na vyšší cennosti
-       Cirkulace energie probíhá podle principu jablka, po centrálních kanálech se shora dolů. Od zdola jde nahoru vnější vrstvou aury a znovu postupuje kanálem Sushumna krčním centrem.
 
Ženské TRINITY (6):
-       narovnává psychiku
-       narovnává levou část hlavy a působí na mozeček
-       otevírá Anáhatu
-       stimuluje endokrinní systém na vypracování ženských hormonů
-       energie postupuje stejně jako u mužských, ale od zdola nahoru
-       objevuje se energetická síla v rukou pro předání léčivé síly
-       posiluje se ženský aspekt
-       působí na srdce a krev
-       energie je žluto-červená 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: