Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Neera Detox 7-denní

Kód: NEERA7D
990 Kč
Skladem
Neera přírodní stromový sirup pro detoxikaci organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detoxikační kúra Neera sedmidenní

Obsah: 1000 ml sirupu a 20 g kayenského pepře

 

PŘÍPRAVA NÁPOJE

K přípravě 2 l nápoje je třeba:

1,5 dl čerstvě vymačkané citronové šťávy (3-4 citrony)

1,2 dl Nerra přírodního stromového sirupu

špetka až 1/2 lžičky kayenského pepře (podle chuti)

1,7 l čisté vody

 

Neera přírodní stromový sirup je směs nejčistší mízy čtyř druhů jihoasijských palem a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů. Složení Neera sirupu je velmi blízké složení naší krve, proto se tak snadno vstřebává. Kúru Neera je třeba doplnit o šťávu z citronu a vodu.

Neera stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem. Během kúry mohou naše zažívací a vylučovací orgány odpočívat a zaměřit se na vnitřní pročišťování. Tělo tak získává příležitost zbavit se nahromaděných toxických látek a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, jako jsou nadbytečné tukové zásoby. Kúra je doplněna o kayenský pepř, který pomáhá zrychlit metabolismus a spalovat kalorie. Spouští řetěz fyziologických procesů, které podporují spalování tuků a snižuje chuť na další jídlo. Neera kúra je prověřený detoxikační program, který obnovuje tělu jeho optimální zdraví. Obsahuje pouze přírodní složky, žádné umělé přídavky, barviva ani konzervanty.

Kúra Neera se doplňuje čerstvě vymačkanou citronovou šťávou. Její kyselost má silně alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen a navíc je zdrojem množství antioxidantů a vitaminu C. Nápoj stimuluje očišťovací proces našeho těla, uspokojuje pocit hladu a dodává tělu energii bez toho, aby zatěžoval trávicí trakt, omezuje touhu po jídle a závislosti na pochutinách, což činí z hubnutí ještě přirozenější a příjemnější proces. Voda, se kterou se směs míchá, dopraví ostatní složky nápoje do celého těla, dopřává organismu doslova "vnitřní koupel" a odplavuje veškeré uvolněné odpadní látky a toxiny.

 

Výběr správné délky kúry Neera:

Doporučovaná délka detoxikačního programu Neera detox je deset dnů. Ovšem každý člověk je jedinečný, a je třeba zohlednit svou aktuální situaci a podle ní vybrat délku kúry.

Třídenní:  pročištění proběhne hlavně v trávicím traktu, ale hlubší "usazeniny" se neodplaví

Sedmidenní: střední cesta k očistě

Desetidenní: doporučená varianta tvůrci diety, ponechává tělo v očistném režimu delší dobu a přináší optimální, hloubkový účinek

Patnáctidenní: prodloužená verze, vhodná pro každého, kdo si přeje hlubší pročištění a maximální výsledek

Jednou týdně: výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek. Kterýkoli den v týdnu pijte pouze nápoj Neera. Provádějte tuto kúru po dobu 6 týdnů, případně i déle. Z dlouhodobého hlediska se jedná o efektivní způsob očisty, i pro dosažení optimální váhy.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: