Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Quartz 3

Kód: 4871
5 000 Kč

Žezla QUARTZ (3) – mají silný stimulující efekt.

Žezla jsou dodávána přibližně do 3 týdnů od uhrazení platby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na některých obrázcích ze starého Egypta spatříme, jak panovníci drží v ruce jakési válečky. Říkalo se jim cylindrická žezla nebo žezla síly. S jejich pomocí si prodlužovali život. Například Pepi II. vládl úctyhodných 94 let, Ramsesse II. pak 67 a Thutmose III. 54 roků.

Cylindry egyptských faraonů vždy sloužily jako harmonizátory základních energetických toků. Tyto toky byly  dva  základní prvky lidské bytosti, dva zdroje životní energie pro starobylé egypťany.

Pro regulaci energetické rovnováhy v těle starobylí egypťané používali cylindry s různou náplní.

První zmínky o cylindrech faraonů byly nalezeny v rukopisu Counta Walewského. Ruský profesor Vladimír Kovtun na základě tohoto rukopisu, po mnohaletých výzkumech, objevil tajemství výroby zinku bez příměsí, určitý způsob uspořádání krystalů a jiné věci, aby cylindry „fungovaly“.

Společnost RODS.RU se od r.1994 zabývá
výrobou cylindrů faraonů, kteří byly pojmenovány Žezla – KONT, na počest Konta Walewského.

Žezla – jsou cylindry o velikosti podle Zlatého řezu (L= 146 mm, d= 27 mm). Obal se vyrábí pouze ze dvou kovů. Tzv. žezlo Marsu (lunární) je zinkové, žezlo Venuše (sluneční) měděné. Vnitřní náplň tvoří uhlí a feromagnetická hornina (KONT) nebo drobná křemičitá výplň (žezlo zvané KŘEMEN). Veškeré komponenty Žezlů procházejí speciálním zpracováním v Pyramidě.         

Působení  Žezlů:  Žezla v rukou člověka vytvářejí dva energetické sloupy, přes které postupuje energie z vesmíru. Tato energie pak proudí v organismu , čistí ho a vytváří kolem těla obranné energetické pole a dochází ke stoprocentní energetické obnově těla. Pravidelné používání Žezlů za určitých podmínek v každodenním životě posiluje energopotenciál, stimulují endokrinní, imunitní i nervový systém, zlepšují krevní oběh a harmonizují organismus. Dochází k pročištění energetických kanálů, což má za následek posílení vitality. Tím se zlepšuje činnost všech orgánů, a dokonce se u člověka mohou rozvinout telepatické a jasnovidecké schopnosti. Energetické pole člověka si zapamatovává vibrace, které vznikají během působení Žezlů  a udržuje je od 24 hodin do několika dnů.

Společnost RODS.RU garantuje vysokou kvalitu a přesné dodržování technologií při výrobě. Toto potvrzuje certifikát profesora Kovtuna (každý výrobek má svoje vlastní číslo) a zároveň vylučuje možnost padělků.

Žezla QUARTZ – podle svého působení jsou podobné žezlům KONT. Ale kromě výšeuvedeného posilují psychickou energii, imunitní systém a mají dobré účinky při léčení onkologických onemocnění. Podle působení na lidský organismus je dělíme na tři tipy:
Žezla QUARTZ (1) – nejjemnější stimulující působení, bez nepříjemných pocitů. Doporučují se starším a slabším lidem, kteří mají za sebou infarkt nebo jiná srdeční onemocnění. A také studentům pro odstranění syndromu rozptýlené pozornosti.
Žezla QUARTZ (2) – univerzální. Mají silnější stimulující efekt na energetický a oběhový systém. Jsou efektivní při artrózách v kombinaci se solnými lázněmi.
Žezla QUARTZ (3) – mají viditelný stimulující efekt na oběhový, energetický, nervový a endokrinní systém. Jelikož mají větší sílu působení, můžou být pro některé osoby méně příjemné. 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: