Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

EDTA

Kód: EDTA-UID-123
650 Kč

Chelatace se využívá pro zlepšení vstřebávání minerálů organismem. EDTA je umělá aminokyselina, která má zvláštní afinitu k toxickým kovům, jako je rtuť, kadmium, hliník a olovo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chelatace dává tělu možnost samo se léčit a obnovit průtok krve cévami

Proti ucpávání tepen (čistí cévní systém od největších tepen po nejmenší kapiláry) Podporuje kardiovaskulární zdraví Rozpouští ledvinové kameny a usazeniny v ledvinách Pozitivní ovlivnění autoimunitní poruchy Resetuje biologické hodiny a zpomaluje stárnutí Odstraňuje únavu, netečnost a zlepšuje psychický a emocionální stav Překonává chronický únavový syndrom a zlepšuje paměť a koncentraci Pomáhá předcházet osteoporóze

Kyselina ethilendiamintetraoctová neboli EDTA je významná v absorbci vápníku a olova. EDTA v podstatě běží přes krevní řečiště, chytne kovy jako drápem a odstraňuje toxiny močením.

Životním faktem je, že jak stárneme, jsme náchylnější k nemocem. Nicméně, existuje mnoho důvodů, proč by mladí lidé měli prodělat chelatační terapii i když nemají žádné příznaky onemocnění srdce. Naše typická moderní strava a fast food nám zaručuje více než pravděpodobně, že i mladý člověk má aterosklerotické pláty v tepnách, které rutinní testy neodhalí. Mastné skvrny byly pozorovány i v tepnách dětí. Škodliviny se kumulují a tedy nečekejme, až vznikne vážný problém. I mladší lidé by měli preventivně užívat chelační prostředky. Vyčistit tepny a udržovat je v čistotě pro nadcházející roky. EDTA je jedním z nejbezpečnějších a nejefektivnějších opatření pro kardiovaskulární zdraví.

Srovnává se hormonální a erektilní dysfunkce Prokrvením se může zlepšit sluch i zrak a lepším průtokem prohřívá studené končetiny Částečně odstraňuje stařecké skvrny a pigmentace Normalizuje vnitřní chemii buněk Upravuje hladinu cholesterolu do normálu EDTA je efektivní způsob pro zlepšení pružnosti krevního oběhu a celkového zdraví tepen. Je magnetem pro toxické kovy a odstraňuje patologický vápník Normalizuje hmotnost a potěší kosmetickými změnami, jako zlepšení lesku vlasů, jiskrou v oku, silnějšími nedělícími se nehty, lepší barvou pleti, méně viditelným počtem vrásek a mladistvým vzhledem

Jak poznám, že EDTA funguje?

Jednoduchá a důležitá otázka se složitější odpovědí. Většina lidí se cítí mnohem lépe během několika týdnů po zahájení chelace, zatímco u jiných se vylepšení objeví později. Hodně závisí na důvodech, proč podstupujete chelaci a jak jste na tom se zdravím. Stejně tak je důležité, jak se sami cítíte. Jestliže například trpíte pouze nezjistitelnými únavami, můžete se začít cítit lépe velice rychle, protože průtok krve a tím i okysličení začne fungovat lépe na méně přístupných místech vašeho těla. Tak jako tomu bylo dříve. Jako následek změny zaznamenáte lepší paměťovou funkci, vymizení depresí, zlepšení zraku u lidí s diabetickou neuropatií, vymizení bolestí a zlepšení funkce srdce. V mnoha případech dochází i ke zmírnění diabetické gangrény. Po chelatační terapii člověk omládne v mnoha směrech.

EDTA v kombinaci s vitamínem C: EDTA s pokud možno čistým, ne tabletovým vitamínem C a dalšími živinami vstupuje do krevního řečiště a váže se na těžké kovy jako je olovo, rtuť, hliník, železo a kadmium, které mohou způsobit poškození volnými radikály a usazeninami vápníku v tepnách.

Užívání a doporučené dávkování:

2 tobolky denně spolu s jídlem, dle zatížení organismu. Minerální doplňky pokud možno v koloidní formě, které je nutno dodávat spolu s cheláty, dodávejte tělu s půldenním odstupem cca 8 hodin. Ideální jsou Quinton hypertonic, Fytominerál. Vždy užívat denně vyšší dávky (3-5g) sypkého čistého vitaminu C.

370 mg v jedné kapsli ( +- 5%), čistota 99,4 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: