Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

EDTA

Kód: EDTA-UID-123
600 Kč
Chelátor - přípravek pro odkovení organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EDTA, nebol-li kyselina ethylendiamintetraoctová skvěle absorbuje patologický vápník a olovo. V podstatě na sebe naváže látky, které naše tělo zatěžují, jako jsou např. těžké kovy a normalizuje metabolismus vápníku v našem organismu. K tomu, abychom měli zdravý metabolismus vápníku je třeba nejprve dostat z těla ten patologický vápník (nepoužitelný pro organismus). Ten totiž spolu s plakem tvoří pláty na cévních stěnách a může způsobit kornatění cév. Současně na sebe ale navazuje také jiné, pro naše tělo důležité minerály, jako je železo a zinek.

 

TIP! Tudíž při užívání EDTA je nutno zároveň doplňovat vápník a minerály ve vysokých dávkách kvalitními doplňky stravy, protože spolu s vápníkem a kovy "nepoužitelnými" se mohou z těla dostávat i tyto látky "použitelné". Více si přečtete např. v knize Mgr. Turkové - Paraziti v nás, kterou máme též v nabídce.

Doporučení: Jako podporu je velmi vhodné užívat zároveň vitamin C v čisté formě - docílíme tak kvalitnějšího "odkovení".

EDTA pomáhá pročistit efektivním způsobem cévní systém, takže můžeme říci, že by měla pomáhat i při zlepšení kardiovaskulární kondice jedince.

Dávkování: 2 kapsle denně s jídlem

Obsah balení: 100 kapslí

 

Upozornění: Vzhledem k tomu, že se nejedná o klasický potravinový doplněk, je velmi vhodné jeho užívání konzultovat s odborníkem.

Výrobce: Z-Technology s.r.o.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: