Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)
5 položek celkem
Set dynamic
21 000 Kč

„Dobití osobních baterií“ a duševní úleva.(malé, přenosné, vhodné k cestování)

Kód: 44
Fotonova koule 10
22 500 Kč

Harmonizace prostoru a pročištění biopole. (menší byt, menší kancelář, prostor s menší zátěží návštěvníků) (do 30m)

Kód: 47
Fotonova koule 12
33 000 Kč

Harmonizace prostoru a pročištění biopole. (velký byt / středně velký rodinný dům / středně velká kancelář / středně velké centrum jógy / prostor se střední zátěží návštěvníků)

Kód: 50
Fotonova koule 15
55 000 Kč

Harmonizace prostoru a pročištění biopole. (rozlehlé nemovitosti / rozlehlý rodinný dům / rozlehlé kanceláře / rozlehlé centrum jógy / prostor s velkou zátěží návštěvníků)

Kód: 53
Manifestator
15 000 Kč

Fotonová koule ALKYWAN 6 - "Manifestátor" (Fotonová koule, 6 cm)

Kód: 65

Fotonová energie - ,,Pro život ve vyšších vibracích''

datum 10. 4. 2024

autor a zdroj náhledového obrázku: Waxela Sananda (USA)
 

V dnešním článku bychom čtenářům rádi přiblížili, pro některé možná zcela nový pojem, fotonová energie. Fotonová energie začala proudit na planetu Zemi okolo roku 1981 a jedná se o unikátní energii, která byla navržena ke zvýšení vibrací zemského povrchu.

V průběhu pozemských let se lidstvo stalo velmi násilným, velmi nepochopeným a to například svými systémy víry, mnoha pohlavými a v neposlední řadě svými strachy. Cílem této energie je pozdvihnout vibrace lidstva na úroveň, kde mohou účastníci a účastnice zážitkové destinace zvaná Země, zažít jinou energii, při které najednou všichni lidé zažívají tzv. „aha momenty“, tedy stavy, při kterých si člověk uvědomuje, že to, v co věřil, již není správné.

Ve světě momentálně probíhá velká změna a fotonová energie, jako taková, napomáhá a tuto změnu podporuje. Podporuje v lidech zahnat a vymazat strach ze změny a povzbuzuje překonat někdy až otřesné strachy z budoucnosti, které paradoxně ve většině případů pramení ze strachu nenechat se vtáhnout zpět do minulosti - tedy do vzorců minulých režimů, kdy lidem bylo bezlítostně diktováno.

A proto, fotonová energie vynáší na povrch všechny anomálie, pomáhá odstranit vlivy negativních toků informací, myšlenek či slov a navíc harmonizuje mužskou a ženskou energii v každém organismu a to za účelem vytvoření lepšího místa na pozemské rovině.

Fotony se chovají jako částice a vlny zároveň, a vždy se pohybují rychlostí světla. Mají téměř nulovou hmotnost a nesou energii, informaci a hybnost. Foton je nejmenší fyzikální jednotka světla a řídí všechny biochemické reakce v těle. Když se fotonový náboj ztratí a je v nerovnováze, dochází k ovlivnění celého zdravotního systému. Pokud je spektrum fotonů v okolí biopole v disharmonii, duševní stav bývá ovlivňován nekontrolovatelnými hlasy.

Takovéto cizí rušivé hlasy mohou ovlivnit pocity ryzího duchovního spojení člověka a způsobit oddělení od svého emocionálního a duševního stavu. Nedostatek energie vytváří odpojení a ovlivňuje například rozhodovací procesy, nebo společenské, obchodní či osobní vztahy.

Pro aktivaci procesu harmonizování biopole je zásadní obnovit fotonové jednotky a to přímo prostřednictvím čistého zdroje fotonové energie. Když je tato energie správně přenesena do subatomární struktury DNA, dokáže obnovit původní genetickou informaci a spojení mezi energetickým a fyzickým tělem.

Fotonová energie usnadňuje proces restrukturalizace a pozvednutí, který již na naší planetě probíhá, aniž by o tom většina lidí věděla. Nemá nic společného s tzv. biofotonovým (světelným) ošetřováním lidí, zejména v kosmetickém průmyslu, oděvů, šperků, hraček apod. Tyto posledně jmenované metody a služby jsou nepřirozené, umělé a nemají nic společného se zdravím a duchovním rozvojem člověka.

Vědeckými výzkumy v zahraničí bylo potvrzeno, že absence fotonové energie způsobuje, že buňky nejsou schopny udržet normální elektrické napětí na buněčné membráně, které odpovídá -70 mV až - 90 mV (milivoltů) v klidové fázi buňky. Pokud se tedy potenciál buněčné membrány změní na -40 až -30 mV, dochází k buněčné smrti v důsledku nedostatku kyslíku a otravy.

Inovativní generátory fotonové energie
Zdroj obrázku: Alkywan Technologies

Fotonová energie je na této planetě jistě vyjímečná i tím, že se nejedná o žádný z typů magnetické energie. Magnetismus, jak víme, lze ovládat vůlí, a proto je možné ho i zneužít. Fotonová energie je však oživující zářivou energií, nejjemnější fluidovou látkou která plně vyhovuje schopnostem duše. Jedná se o samostatnou inteligentní energii, jejíž činnost je neskonale rozmanitá a závislá na samotné „Existenci“. A proto není možné ji zneužít.

Další spirituální pohledy naznačují také samá pozitiva, neboť uznávaní senzibilové z nejrůznějších koutů naší planety shodně vypovídají, že přílivem fotonové energie nastává aktivace spojení mezi jednotlivcem a světelnou bytostí v 7. dimenzi. Toto zjištění prý zaručuje nekonečnou interakci duchovní části energetické struktury jednotlivce a „andělskou bytostí“.

Andělské úrovně můžete dosáhnout i zde na Zemi, pokud budete ve své duchovní transformaci vytrvalí a díky komunikaci se světelnými bytostmi 7. dimenze je prý každému zaručena vysoká ochrana před všemi druhy negativních sil a bytostí.

V současnosti existuje ve světě již několik „Fotonových komnat“, které mají vynikající výsledky a jsou jedinečné díky velmi vysokému nasycení fotony.

Po několika fotonových komnatách fungujících v USA nebo v severských státech Evropy jako je například Švédsko, vám s radostí oznamujeme, že fotonovou energii už je možné vyzkoušet i na několika místech v České republice (po domluvě v Praze), nebo v nově otevřené fotonové komnatě na Slovensku (Košice).

Autor článku:  https://www.cestyksobe.cz/fotonova-energie-pro-zivot-ve-vyssich-vibracich/72007

Skvělá videa o ALKYWAN: