Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

O nás

Lidé ze ZAPPER CENTRA

 

Ing. Václav Vašek 

Ing. Václav Vašek

Jednatel, vizionář, alternativec tělem i duší

Pomáháme lide se zdravím a snažíme se jim zlepšovat život.

Jsou věci, které mě baví víc - sporty, elektromobily, létání, ...

ale nic z toho mi nedává takový smysl a vnitřní naplnění jako pomáhat lidem se zdravím.

 

O Vaškovi:

"Nahnat Vaška aby si našel chvilku to je jak nachytat Chucka Norrise na "švestkách".- nereálné." - Bára

"Vaška měli lidé vždy za stavitele vzdušných zámků a mě říkali Matka Tereza." - Tereza

 

Vaškovy hlášky:

No, já se přiznám, že mne ten Alcron zase tak neláká :-) Radši bych se někde přecpal pránou :-) Vašek
 

 

Jiřina Kloučková

Pobočka PRAHA - obsluha plazmy, měření na přístroji Oberon, školitel, přednášející

 

Původně klientka Zapper Centra. Více zde.

 

Hynek Tomíček

Hynek Tomíček

Technická podpora, srdcař, školitel, info pro holky - stále ještě k mání :-)

"Na mojí práci mě baví hlavně skvělý kolektiv lidí, kteří se kolem mě pohybují. Úplně jiný typ klientů, kteří již mají širší rozhled a jsou často otevření a mnohem více v klidu, když to třeba porovnám s typem klientů, se kterými jsem v minulosti pracoval". 

"Přiznám se, že ze začátku jsem byl jako racionální člověk také skeptický, ale poté, co mi přístroj ZAPPER dokázal během 2 dní zlikvidovat angínu jsem začal plně této technologii důvěřovat".

"Už je mnohokrát v praxi ověřeno, že tato metoda prostě funguje, takže moje spíš přání než nápad je, aby se tato metoda používala standardně u běžných lékařů a v nemocnicích".

Celý rozhovor s Hynkem Tomíčkem

Hynek Tomíček

více na www.zapper-centrum.cz/podpora

 

Hynkovy hlášky:

Legendou se člověk nerodí, ale stává:)

 

Anna Zámišová

Anička Zámišová

Pobočka Kladno - Masáže Ceragem, Obsluha plazmy, odesílání balíků

"Pokud někdo přijde a čeká na zázrak, tak ty se nedějí na počkání. Je úžasné, když se klient necítí dobře a DODRŽÍ, to, co má a výsledek se dostaví".

"Jde nám o zdraví člověka a o to, aby se cítil tak, aby to bylo k životu a tudíž se mu snažíme vycházet vstříc po všech stránkách. A lidí, kterým na svém zdraví záleží je hodně. A hodně jich vyhledává právě tuto alternativní cestu. A je to dobře. Proč jíst spoustu léků, které nezaberou, když to jde i jinak".

Původně klientka na masážích Ceragem.

Celý rozhovor s Aničkou Zámišovou

 

Tereza Vašková

Administrativa, HR, Fakturace

Původně klientka a starostlivá maminka, trpící astmatem a častým výskytem oparů. Astma je pryč od roku 2010 a opar se vyskytne už jen výjimečně. Dnes maminka od 3 dětí.

ZAPPER CENTRUM je vlastně projekt, který založili dva "cvoci" (jak jsme si jednou večer s Vaškem s úsměvem řekli), kteří vždy byli jiní a vlastně chtěli spasit - Vašek Svět, já jen lidi v mém okruhu. Vaška měli lidé vždy za stavitele vzdušných zámků a mě říkali Matka Tereza.

Nejsme žádný podnik nebo striktní společnost, myslím, že u nás lidé mají dost volnost co se týká seberealizace a právě směřování své pozornosti tam, kam je potřeba. Každý si našel a najde to své a nebo prostě nenajde a není schopen u nás v určité podnikatelské demokracii fungovat. Podnikatelskou demokracií - myslím, to, že dost věcí necháváme na lidech.
 
Na začátku byly jen lehátka, pak Zappery, knížky, plazmy, Fscany, Ramaloop, Harmony.... k tomu doplňky a služby.
 
Možná by byla jednodušší třeba cestovka nebo kadeřnictví nebo květinářství a nebo třeba autoservis? Nevím? My si vybrali toto :-)

 

Barbora Zacharová

Vedoucí pobočky ZAPPER CENTRUM PRAHA a KLADNO 

My v Zapper Centru jsme trochu jiní. Každý z nás má v sobě velký kus odhodlanosti pomáhat ostatním a zlepšit svět (rovnocenně s tím zlepšit i ten svůj). Někteří z nás si to uvědomují více, někteří méně. Je to ale ve všech.

Já jsem velký snílek a malé cíle mi nikdy nebyly blízké. Mé okolí mě vždycky mělo, má a bude mít za blázna. Já jsem za to ráda a jsem ráda, že mohu být v komunitě podobných "blázínků". Ve chvíli kdy se vaše myšlení začne odlišovat od "běžné" populace, je to jako být sám na bitevním poli.

Sophie Schoolová jednou řekla: "Postav se za to, co je správné, i když to znamená, že budeš stát sám".

Já jsem si svou pomoc světu našla skrze Zapper Centrum, skrze Scientologii a skrze sebe sama.

Každý v Zapper Centru to má jinak (jiná přesvědčení, jiná náboženství, jiné styly života a odlišné pořadí hodnot), ale cíl máme společný a to je to, proč vím, že už sama nejsem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení