Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

O NÁS

  • Historie: Zapper Centrum je úspěšnou firmou působící v oblasti alternativní medicíny už od roku 2009. Od svého vzniku se specializujeme na moderní metody alternativní medicíny i osvědčené metody nekonvenčního řešení zdravotních problémů.

  • Široká nabídka: Jsme hrdi na to, že provozujeme E-shop s rozsáhlým sortimentem přístrojů, zejména z oblasti frekvenční metody, které jsou určeny jak pro domácí, tak i profesionální použití. Kromě toho nabízíme širokou škálu měřicích a diagnostických přístrojů a dalších pomůcek, které přispívají k dosažení optimálního zdraví.

  • Kvalita a účinnost: Pečlivě vybíráme doplňky stravy, které nabízíme, a dáváme přednost těm, které jsme sami vyzkoušeli a které dosahují nejvyšší účinnosti na trhu.

  • Služby měření a diagnostiky: Poskytujeme služby měření a diagnostiky zdravotního stavu s následným odborným doporučením řešení. Tato měření provádíme pomocí špičkových frekvenčních přístrojů F-scan a Oberon.

  • Pronájem přístrojů: Nabízíme pronájem frekvenčních přístrojů, včetně Zapperů a plazmových generátorů, stejně jako měřicích a diagnostických přístrojů F-scan.

Snažíme se neustále poskytovat svým zákazníkům nové informace, špičkové produkty a služby, které pomáhají dosáhnout co nejlepších výsledků v oblasti zdraví a osobního rozvoje.

 

Tým ze ZAPPER CENTRA

 

Ing. Václav Vašek                    Ing. Václav Vašek    Jednatel, vizionář, alternativec tělem i duší

 

 

Hynek Tomíček                   Hynek Tomíček    Technická podpora, srdcař, školitel

   více na www.zapper-centrum.cz/podpora

 

 

Dan_foto  kruh                   Dan Bednář      Webmaster, marketing,  Ferda mravenec

 

 

 Pobočka Praha 6- Petřiny

   Na Petřinách 1945/55 (3. patro, č.dv. 8), Praha 6, 162 00
   Obchodní centrum Petřiny, budova Billa
   vchod z ulice Bubeníčkova, viz odkaz na mapy.cz

 

 Jiřina Kloučková    obsluha plazmy,  školitel, přednášky