Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Paratizex

Kód: PARAEX
660 Kč
Skladem
Doplněk stravy obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů napomáhajících normálnímu fungování zažívacího systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobné informace o produktu:

Základem složení je kombinace speciálně vybraných rostlin pro správné fungování zažívacího systému, se zaměřením proti střevním parazitům. 100% bylinná formule s detoxikačním účinkem pro lidský organismus. Obsažený vrcholák tříslovinný podporuje správné trávení a zažívání a napomáhá udržet trávicí trakt bez parazitů. Výtažek z plodů papáji obsahuje latex s proteolytickou aktivitou. Usnadňuje tak trávení bílkovin a má negativní dopad na vývoj parazitů, jako jsou červi. Ořešák královský přispívá k obraně organizmu proti externím vlivům. Extrakt z kořene kurkumy přispívá k normální funkci jater a podporuje trávení. Navíc obsahuje extrakt z tradičně užívaného česneku.

 
Složení přípravku: 
Denní dávka obsahuje hmot./1 cps. % DRHP
Ořešák královský (Juglans regia) – extrakt plod 150,0 mg -
Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) – extrakt kurkumin 100,0 mg -
Česnek (Allium sativum) – extrakt alicin 50,0 mg  -
Lapačo červené (Paul d´Arco, Tabebuia impetiginosa) – extrakt kůra 50,0 mg -
Papája obecná (Carica papaya) – extrakt plod 50,0 mg -
Pelyněk (Artemisia absinthium) – extrakt květ 50,0 mg -
Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) – extrakt plod 50,0 mg -
Hřebíček vonný (Caryophyllus aromaticus) – extrakt poupě 30,0 mg -
Tymián obecný (Thymus vulgaris) – extrakt list 30,0 mg -
* % denní referenční hodnoty příjmu;   - není stanoveno    
              
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Dávkování: Dospělí 2 kapsle denně, děti od 3 do 15 let 1 kapsle denně po jídle, zapít tekutinou. Je doporučeno doplněk stravy užívat minimálně 30 dní.
 
Obsah: 60 kapslí. Extrakty jsou plněny do speciálních kapslí s enterosolventní úpravou, což zajišťuje, že se uvolňují přesně tam, kde mají - a to v tenkém střevě. Kapsle proto nevysypávejte, ale užívejte vždy celé.
 
Hmotnost: 39,9 g  
 
 

 

Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)

Pomáhá udržovat správnou funkci střev. Je také důležitý pro správné trávení a zažívání. Pomáhá udržovat sílu a pevnost sliznice trávicího traktu. Terapeutický účinek má plod, který je peckovitý, visící, 2-4 cm dlouhý. Tibeťané nazývají vrcholák tříslovinný (Haritaki) královnou medicíny.

Papája obecná (Carica papaya)

Výtažek z plodů papáji (Carica papaya) obsahuje latex s proteolytickou aktivitou. Usnadňuje tak trávení bílkovin. Papája obsahuje celou řadu vitamínů, především B1, B2, C, provitamín A a významné množství vápníku. Plody papáji obsahují enzym papain (chrání nezralý plod před hmyzem). Papain zabezpečuje tvorbu trávících enzymů a přispívá tím k lepší stravitelnosti potravin.

Ořešák královský (Juglans regia)

Ořešák královský  přispívá k obraně organizmu proti externím agentům. Podporuje funkci střevního traktu a pomáhá udržovat střevní pravidelnost. Podporuje také normální funkci močového měchýře. Ořešák královský je původním stromem našeho kontinentu, který roste od jihovýchodní Evropy až k Himalájím. Již od pradávna jsou známé účinky ořešáku na odpuzování hmyzu.

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa)

Extrakt z kořene kurkumy (Curcuma longa) přispívá k normální funkci jater a podporuje trávení. Kurkuma dodává zevní krásu a vnitřní čistotu, po tisíce let ji používá většina obyvatel Indie a traduje se, že má tucty prospěšných vlastností. Kurkuma (sanskrtsky Haridra) neboli indický šafrán je v ajurvédské medicíně jednou z nejdůležitějších rostlin. Jedná se o zázvorovitou rostlinu a  pro prospěšné preparáty se využívá prášek získávaný rozemletím jejího válcovitého kořene.

Česnek setý (Allium sativum)

ParatizEX obsahuje také extrakt ze speciálně pěstovaného česneku (Allium sativum), jehož pozitivní vliv je znám po dlouhá staletí. Již naše babičky používaly česnek jako osvědčenou rostlinku pro očistu střev. Rovněž pomáhá zvyšovat antioxidační schopnost organismu a přispívá k normální funkci imunitního systému. Kromě jiných blahodárných účinků na lidský organismus udržuje zdraví srdce, jater a dýchacího ústrojí a pomáhá udržet normální hladiny cholesterolu v krvi.

Lapačo červené (Pau d´Arco) (Tabebuia impetiginosa)

Další zajímavou látkou je extrakt z kůry stromu Lapačo červené (Pau d´Arco). Pau d'Arco je velký strom původem z tropických deštných pralesů Střední a Jižní Ameriky. Lapačo je silným antioxidantem a zvyšuje fyziologickou odolnost organismu. Přispívá k tělesné obraně proti vnějším agentům. Přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Pomáhá zachovat zdravé stěny cév. Podporuje vylučovací funkci ledvin.

Pelyněk pravý (Artemisia absinthium)

Pelyněk pravý byl dobře známý již ve starověkém Egyptě a Řecku a od  té doby se stále využívá jeho pozitivních vlastností pro správné trávení a zažívání. Zvyšuje fyziologickou odolnost organismu v případě vnějšího ohrožení.

Hřebíček vonný (Caryophyllus aromaticum)

Hřebíček vonný je tropický, stále zelený a velmi aromatický strom asi 20 metrů vysoký. Cení se jeho květní poupata, která se sklízí až tehdy, když se původní zelená barva začne měnit na nachovou, následně se suší. Již od pradávna je znám zejména pro své desinfekční účinky.

Tymián obecný (Thymus vulgaris)

Osvědčený Tymián obecný pomáhá k normální funkci gastrointestinálního traktu a rovněž pomáhá v jeho čištění. Přispívá i k přirozené obranyschopnosti organismu a je velmi silným antioxidantem. Má pozitivní vliv při podpoře trávení. Jedná se o aromatickou bylinu pěstovanou zejména ve Středomoří a široké využití nachází zejména při ochucování rozličných jídel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: