Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Karafa MAYU

Karafa MAYU využívá přirozenou sílu spirálového pohybu (imploze nebo víru), která se vyskytuje v celém vesmíru. Výsledkem je osvěžení, okysličení, vyvážení a omlazení vody, takže voda lépe chutná a hydratuje, přesně tak, jak to příroda zamýšlela.

JAK TO FUNGUJE?
Voda si pohybem zachovává svou živost a svěžest, ale když je stlačená a stagnuje v potrubí, ztrácí energii, vitalitu, kterou vaše tělo potřebuje k plné hydrataci. Stejně jako víno potřebuje dýchat, aby se projevila jeho nejlepší chuť, vířivý pohyb v karafě obnovuje ztracenou vitalitu tím, že přivádí kyslík a vyrovnává a alkalizuje skutečnou chuť a strukturu vaší vody (zvyšuje pH - rozpuštěný CO2 způsobuje chemickou reakci, která zvyšuje pH) - pouze 6000krát rychleji než běžná karafa.

WHAT'S INCLUDED?
100% Grade-A karafa z ručně vyráběného borosilikátového skla
Ručně vyráběná porcelánová základna (viz poznámka níže)
Pohodlný nabíjecí kabel USB (základna může fungovat až 6 hodin bez nabíjení)
Nerezová nalévací hubice pro pohodlné a elegantní nalévání

PŘIPOMÍNKA: Každý podstavec je jedinečný, a proto žádný podstavec není z hlediska barevného gradientu stejný, protože se jedná o směs porcelánu. Design na fotografiích s tímto výrobkem se proto může mírně lišit od dodaného výrobku. Na fotografiích můžete vidět, že každá základna vypadá trochu jinak.

 
 Více informací najdete na www.zapper-centrum.cz/karafa-mayu/