Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

ERI Medical System

Jak systém ERI™  funguje.

Hlavním biofyzikálním parametrem metody ERI je dynamická síla elektrického pole živého organismu. Tuto skutečnost určuje nerozlučné spojení mezi dvěma hlavními stavy živé hmoty – látkou a polem. Informace získané při analýze dynamiky síly pole jsou spektrálně-dynamickým markerem („obrazem“) aktuálního stavu. Marker je dynamická digitální charakteristika elektrického pole různých procesů, ke kterým dochází v těle, a jejich různých kombinací. Markery popisují průměrné statistické charakteristiky těchto procesů.

 

Software ERI™

Princip fungování programů ERI ™ je založen na rozpoznávání „obrazů“. „Obrazem“ (markerem) v systému ERI je dynamická intenzita elektrického pole, která odpovídá aktuálním procesům lidského těla v daném okamžiku. Za účelem získání informací o aktuálních procesech v lidském těle, stavech jeho orgánů a systémů, reakcích a jejich příčinách je marker vyšetřované osoby zaznamenaný pomocí senzoru porovnán s průměrnými statistickými markery těchto stavů a ​​procesů, které jsou v databázi programu ERI ™.

Softwarové rozhraní systému ERI ™, terminologie a báze znalostí jsou prezentovány v ruštině, angličtině, němčině, češtině, francouzštině, italštině, španělštině a polštině.

 

Rozdíly a výhody Systému

Základní rozdíl mezi ERI a jinými screeningovými systémy spočívá v tom, že tento systém v procesu hodnocení stavu těla pracuje v pasivním režimu bez jakéhokoli dopadu na osobu.

Systém ERI je věrným pomocníkem běžným uživatelům stejně jako specialistům s nejširší oblastí jejich činnosti.

V případech, kdy je systém ERI zapojen do práce lékaře, stává se plnohodnotným účastníkem procesu komunikačních vztahů: lékař - systém ERI - pacient.
Systém ERI umožňuje zohlednit dynamiku stavu pacienta a okamžitě provést úpravy strategie a taktiky jednotlivých algoritmů terapeutických opatření.

 

Systém ERI ™ umožňuje uživateli:

  • vyhodnotit stávající a potenciální zdravotní rizika;
  • vyhodnotit vliv psycho-emocionálního stavu a osobních psychologických charakteristik na fyziologické procesy a zdravotní ukazatele;
  • dávat doporučení o vytvoření dynamického programu zdravé výživy;
  • umožní vám optimálně vybrat komplex biologických přísad;
  • umožní posoudit funkční aktivitu vitamínů a mikroelementů pro korekci tkáňového metabolismu;
  • dát doporučení na nezbytné fyzické (svalové) zátěže pro pohybový aparát;
  • na základě korekce rovnováhy energetických charakteristik obnovit nejlepší celkovou pohodu a funkčnost všech systémů těla;
  • umožní posoudit prognózu účinnosti a trvání použití vybraných metod a korekčních programů k dosažení optimálního výsledku s přihlédnutím k individuální reaktivitě organismu a adaptivním zdrojům všech jeho systémů;
  • umožňuje vypracovat zdravotní prognózu, která odráží vztah, stupeň aktivity a směr procesů a stavů na různých úrovních lidského těla.

 

Systém ERI může efektivně využívat specializovaný trenér zabývající se zdravým životním stylem a aktivní dlouhověkostí. Systém ERI umožní vytvořit podobný triumvirát vztahů: specializovaný trenér - systém ERI - pacient. Specializovaný trenér dostane příležitost navázat optimální kontakt s klientem, aby rychle zhodnotit jeho fyzický a emocionální stav.
Na základě posouzení stavu klienta za systémem ERI a na základě jeho potřeb dostane trenér možnost doporučit klientovi různé produkty, včetně doplňky stravy, a to v souladu s různými schématy prevence a udržování zdraví. Systém ERI umožňuje vzít v úvahu dynamiku stavu pacienta, okamžitě provést úpravy strategie a taktiky jednotlivých algoritmů pro provedení zdravotních opatření.

Systém ERI s vysokou mírou efektivity může být zapojen do rodinného kruhu za účelem osobní kontroly a celkového zlepšení zdravotního stavu každého z jeho členů.

 

POZOR: Použití systému ERI nenahrazuje stávající laboratorní, klinické a jiné metody analýzy zdravotního stavu člověka, léčby léky a dalších metod léčby a prevence lidského zdraví.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení