Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

CHAGA

Kód: CHAGA
590 Kč
Skladem
CHAGA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chaga nebo-li „Čaga“, choroš ze Sibiře rostoucí na březové kůře, která je unikátní pro nesmírnou odolnost, nikdy neshnije ani nezplesniví, je chráněna proti požeru. Bílou barvu a odolnost březové kůry, která má proti-rakovinné a anti-mutagenní účinky (schválená tvrzení EU) způsobuje triterpen Betulin, jenž je Čagou přeměněn na látku Befungin používanou v některých lécích. Oficiální ruská medicína Čagu používá od roku 1858. Pro zvýšení účinků detoxikace a regenerace je vhodné omezit příjem masitých a tučných potravin, konzerv, uzenin.

Výjimečná kvalita: Používáme nejúčinnější části rostlin a jejich extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování vitaminů a aktivních enzymů.

Složení 1 vegetariánská kapsle: Chaga březová 240 mg, s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních/protispékavých látek, atd.)

Doplněk stravy: 100 kapslí 

Dávkování: 2x denně 1-2 kapsle 20 min před jídlem. Většina lidí cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.

UPOZORNĚNÍ: Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Chaga snižuje hladinu krevního cukru = zesiluje účinek léků anti-diabetik, může dojít k hypoglykemii. Nesmí ji užívat těhotné, kojící a děti do 3 let (do 15 let pouze 1 kapsli denně). Čaga se nesmí užívat v kombinaci penicilinem a nitrožilní glukózou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: