Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

GENERÁTOR VODÍKU velký 1,5 l

Kód: GEN.VOD.VELKY
28 000 Kč –7 %
GENERÁTOR VODÍKU velký 1,5 l
28 000 Kč –7 % 26 000 Kč
Skladem

Generátor vody sycené vodíkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinná certifikovaná voda sycená vodíkem pro použití ve zdravotnictví a kosmetice!!

Zajišťuje koncentraci vodíku 1000 ppb již po 12 minutách chodu.

Funkce automatického čištění elektrod – chrání elektrody, aby neustále zajišťovaly maximální koncentraci.

Lze použít pro všechny typy  pitné vody (systém využívá nový koncept polymerové membrány PEM, takže lze použít i destilovanou vodu i vodu čištěnou reverzní osmózou.

Vysoká redukční účinnost – oxidačně redukční potenciál (ORP -450 MV).

Ekologicky šetrný materiál nádoby – není nutno se obávat uvolňování ekologicky škodlivých hormonů.

Přístroj se automaticky každých 10 minut rozběhne, aby koncentrace vodíku neklesla, takže máte k dispozici vždy vodu s vysokým obsahem vodíku

 

PIJTE  KAŽDÝ  DEN VODU, KTERÁ  ZACHRAŇUJE  ŽIVOT 

 

Specifikace produktu

Rozměry: 132 x 178 x 261 mm

Hmotnost: 985 g

Objem: 1,5 l

Int. baterie: 3,6 V, 3000 mAh

Materiál: Tritan, Ti-Pt

Jmen. napětí, příkon: DC 5 V / 15 W (nabíjení + chod), 7,5 W (chod)

Příkon v poh. režimu: 0,2 W (100-240 V)

Výstup: DC 5 V, 4 A

Registrační č.: MSIP - REM - H2H - MYSUSO

Počet cyklů na jedno nabití: 6

Návod k použití v českém jazyce je součástí každého balení.

 

 

Účinky a vlastnosti molekulárního vodíku (H2)

Převratný objev

V německém Nordenau byla v roce 1992 v břidlicové štole před hotelem Tommes objevena voda, po jejímž pití se lidé rychle zotavovali z různých nemocí. Lidé začali vodě říkat „Wunderwasser“, neboli zázračná voda. Hygienický institut v Gelsenkirchenu však nedokázal vysvětlit, proč tato voda přináší tak vynikající výsledky a umožňuje rychlé zotavování z různých nemocí. Voda totiž nebyla ničím výjimečná. Předali tedy vodu k analýze profesorovi Shirahatovi z Univerzity v Kjúšú (Laboratoř buněčné regulační technologie). A tak došlo k převratnému objevu. Profesor zjistil, že voda z Nordenau se liší od jiné vody tím, že obsahuje „aktivní vodík“ neboli je nasycena molekulami vodíku H2. Toto zjištění spustilo lavinu výzkumů vlivu molekulárního vodíku na naše zdraví. Biochemik Albert Szent-Gyoryi, nositel Nobelovy ceny, kdysi prohlásil, že palivem života je vodík, a ne kyslík, jak se obecně předpokládá. Ukázal také, že naše tělo do určité míry vodík skladuje, a to nejvíce v játrech. Játra ho nutně potřebují k neutralizaci volných radikálů při procesu čištění organismu od jedů (detoxikace). To v roce 2001 potvrdila skupina výzkumníků. Ti zjistili, že když udržovali zvířata v prostředí bohatém na vodík, byla tato zvířata významně chráněna před poškozením jater. Další výzkum pak ukázal, že vdechování 4 % vodíku významně chrání mozek před mrtvicí.

Dokumenty US armády zase ukazují, že molekulární vodík účinné chrání proti poškození buněk ozářením a napomáhá jejich léčení. Zjistilo se, že naše tělo vodík potřebuje a jakmile se nadechneme, vodík ze vzduchu je okamžitě absorbován a využit buňkami a tkáněmi našeho těla. Vodík je nosičem záporných iontů a silně alkalizuje naše překyselené tělo. Proto je nám tak dobře u moře, kde příbojové vlny nepřetržitě uvolňují do vzduchu záporné ionty, z nichž mnohé jsou vodíkové. Kromě nesmírně důležité alkalizace našeho těla však vědci objevili řadu dalších fenomenálních účinků molekul vodíku na naše zdraví:

- H2 neutralizuje všechny nebezpečné volné radikály, zatímco ty užitečné zachová.

- H2 extrémně rychle zháší záněty ve tkáních tím, že neutralizuje látky, způsobující zánět (to znamená, že aktivní vodík likviduje příčinu zánětů a zachovává účinnost imunitního systému - na rozdíl od kortikoidů, které likvidují zánět tím, že zabíjí bílé krvinky.

- Nejagresivnější a nejnebezpečnější radikál je hydroxylový radikál -OH, který deaktivuje enzymy v těle, čímž zastavuje důležité metabolické procesy. Poškozuje buněčné membrány, takže buňky nemohou správně fungovat a živoří nebo odumírají, napadá DNA buněk tak, že dochází k roztržení DNA nebo zlomení chromozomů. -OH se přisuzuje podíl na vzniku rakoviny, Alzheimerovy choroby, roztroušené sklerózy a dalších nemocí. Vodík s těmito radikály reaguje a mění je na H2O, tedy vodu.

- H2 snižuje množství zánětlivých cytokinů v těle (hormony podporující zánětlivost, které také mimo jiné poškozují mozek).

- H2 neutralizuje celou řadu-toxinů včetně těžkých kovů, které jsou karcinogenní a tělo je neumí rozložit ani metabolizovat. Lékaři nemají nástroje, jak nás zbavit toxických kovů. Reakce našeho těla na těžké kovy vede často k falešným diagnózám (projevuje se jako nemoci, které ve skutečnosti nemáme). Vodík se na toxiny a kovy váže a umožňuje tělu, aby je vyloučilo.

- H2 dokáže rozbít molekuly organických kyselin. Organické kyseliny jsou odpadní látky, vznikající při metabolismu (jako například kyselina mléčná ve svalech po velké námaze). Tím, že je rozbije, umožní jejich rychlé odbourání, vyčištění organismu a rychlou regeneraci, nárůst energie a zvyšování výkonu.

- Aplikace kapek vody obohacené o H2 na povrch oka s oslabenou sítnicí (k oslabení došlo v důsledku působení volných radikálů – glaukom = zelený zákal) dokázala zlepšení tloušťky sítnice až o 70 %, a to už po několika dnech.

-H2 ochraňuje zdravé buňky před toxickými účinky chemoterapie a léků, aniž by rušil účinky léku.

Další významný objev učinil v roce 2011 Sanetaka Shirahata se svým týmem: Vodíkové molekuly aktivují gen odpovědný za tvorbu antioxidačních enzymů, jako je kataláza, glutation peroxidáza a hemoxygenáza-1, které jinak buňky, pokud jsou zdravé, produkují podle potřeby. Pokud vztáhneme účinky vodíku na problémy, které jsme si dosud popsali, je evidentní, že vodík dokáže pomoci řešit příčiny obrovského množství zdravotních problémů. Zháší záněty, urychluje hojení, zpomaluje stárnutí, detoxikuje tělo atd. To nejlepší na vodíku je to, že jeho molekuly jsou tak malé (0,24 nanometru - nejmenší ve vesmíru), že pronikají i tam, kam se žádné jiné antioxidanty nedostanou. Poskytují tedy ochranu jak mimo buňky, tak i uvnitř buněk. Pronikají bez zábran až k buněčnému jádru a chrání tak DNA. A dostanou se dokonce i přes hematoencefalickou bariéru v mozku a chrání náš mozek před volnými radikály, záněty a toxiny. Ze své podstaty vodík alkalizuje jak celé tkáně, tak i vnitřek buňky. Prostředí se správným pH je nepřátelské vůči všem zánětům i vůči všem patologickým bakteriím a parazitům. Tím působí přímo proti patologickým projevům včetně rakoviny. Dá se tedy říci, že vodík překonává všechny dosud známé antioxidanty. Naše tělo není schopné produkovat vodík. Vědci však objevili, že za normálních okolností bakterie E. coli vyprodukuje asi litr vodíku za den kvašením nestravitelných sacharidů. Jenomže náš tragický životní styl způsobuje, že ho potřebujeme více (máme mnohem více volných radikálů a zánětů, se kterými tělo bojuje) a střevní flóra ho produkuje méně (bakterie E. coli má málo přirozené potravy, kterou k tomu potřebuje).


Je užívání molekulárního vodíku bezpečné?

Žádná ze 4 500 studií o vodíku neprokázala žádné škodlivé účinky molekulárního vodíku. Odpověď na otázku, jak zabránit usazování cholesterolu v cévách a dalších příznaků dlouhodobých a civilizačních chorob, máme tedy vyřešenou. Účinky molekulárního vodíku jsou výborné a bez léků.

Jak získat dostatek molekulárního vodíku do těla? Vědci zkoušeli různé metody, jak zajistit pozitivní účinky vodíku na lidské tělo: Vdechování, koupele ve vodě obohacené vodíkem, injekce obohacené vody, kapání obohacené vody do očí a doplnění střevní flóry o potřebné bakterie. Metoda vdechování a koupelí se brzy rozšířila a např. v Japonsku ji lidé běžně využívají. Nicméně je to finančně velmi nákladné nebo to vyžaduje docházet někam, kde mají drahé přístroje. 

Nejidelálnější řešení se našlo. Je to pití obohacené vody molekulárním vodíkem. Celosvětový vynález, membrána PEM je součástí generátoru na sycení jakékoliv vody molekulárním vodíkem. V současné době existují dva typy, které je možné pořídít pro osobní i domácí využití, popřípadě i v kancelářích, ordinacích, firmách apod.

Molekulární vodík, je tak silný antioxidant, že se dostane díky tomuto přístroji všude po těle, až do mozku, jako voda z Lourdes. Váže patogeny, volné radikály v těle a opravuje tím buňky.

Generátor vody sycené vodíkem upravuje pitnou vodu a napomáhá zlepšení zdravotního tsavu.
Moderní životní styl, znečištěné prostředí, stres a nevhodná strava způsobují, že se v našich tělech hromadí mnoho škodlivých látek. Pokud tyto toxiny nejsou včas odstraněny, mohou našemu tělu i mysli škodit a urychlit stárnutí našich vnitřních orgánů. Očistou je míněno odstranění toxinů ze zažívacího traktu, z krevního řečiště, plic, kůže a dalších orgánů, aby mohly řádně fungovat.

Doporučeno pro:
- Potlačení únavy po náročné fyzické venkovní aktivitě. Pití vody sycené vodíkem ze zařízení H2 365 pomáhá potlačit únavu a uhasit žízeň.
- Vážné zájemce o potraviny a výživu s antioxidačními vlastnostmi (např. vitaminy) pro vyloučení volných radikálů z těla.
- Pitím vody sycené vodíkem, ze zařízení H2 365 místo obyčejné vody, pomáháte vylučovat škodlivé látky z těla.
- Všechny, kdo často pijí vodu mimo domov, protože podnikají mnoho venkovních aktivit.

Se zařízením H2 365 můžete pít vodu sycenou vodíkem kdykoli a kdekoli.
Chráněno patentem PEM – POLYMEROVÁ ELEKTROLYTICKÁ MEMBRÁNA
ISO 9001/ISO 14001 Patent
Díky této membráně je možné již za 2 minuty nasytit jakoukoli obyčejnou vodu, filtrovanou osmózou i destilovanou vodu – vodíkem ve výši 900 – 1200 ppb!!
I přes vysoký obsah rozpuštěného vodíku a redukční potenciál až ORP -400 mV zůstává zachováno neutrální pH!!
Jednoduché nabíjení přes USB
Certifikováno jako hypoalergenní produkt.

  

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: