Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

NEUROCHOLIN

Kód: NEURCHOL
690 Kč
Skladem
Neurocholin + korálový vápník

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná receptura vycházející ze znalosti metabolismu cholinu v těle, který zvyšuje nároky na přísun vápníku a ten se vstřebává jen s hořčíkem. Zároveň díky obsahu korálového vápníku s hořčíkem v kapsli je cholin přirozeně stabilizován (bez aditiv). Cholin přispívá k normální činnosti jater, k normálnímu metabolismu tuků a homocysteinu. Japonský Coral Calcium, který obsahuje nejen jód, hořčík, vápník + vitamin B6 pro normální funkci nervové soustavy (psychickou činnost a přenos nervových vzruchů) http://www.bezpecnostpotravin.cz/az/termin/92405.aspx.

Výjimečná kvalita: Používáme nejkvalitnější přírodní látky a jejich extrakty. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na trávicí procesy, vzájemné působení ingrediencí, atd.  S vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních, protispékavých látek, atd).

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: http://health-detox.cz/media/document_product/product/439/neurocholin.pdf

Složení 1 vegetariánské kapsle: cholin (bitartrate) 348 mg, korálový vápník (Japan Coral calcium) 150 mg, vápník 30 mg 3,8%DDD, hořčík 15 mg 3,9%DDD, jód 27 μg 18%DDD, vitamin B6 2 mg 142 DDD.

Dávkování: 2x denně 1-2 kapsle 20 min. před jídlem. Většina lidí cítí a vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra.

Obsah: 50 g (100 vegetariánských kapslí)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: