Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

IMPRESS 210G

Kód: JATKUR 008
798 Kč
Skladem

Vědecky pokrokové, účinné spojení přírodních látek, aminokyselin a vitamínů nezbytných pro správné fungování lidského organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IMPRESS navrací pružnost cévám, jež jsou zpravidla postupně zanášeny nečistotami, usazujícími se postupně na jejich stěnách a bránící okysličování. Projevem této nedostatečnosti může být chronická únava, bolesti nohou, křečové žíly, studené končetiny, dýchavičnost, inkontinence …

IMPRESS pomáhá zvětšit objem cév a průtok krve, distribuovat kyslík a vyživovat tkáně a cílové orgány. Tento proces souběžně nastartuje čištění a otevírá v těle brány k dalším pozitivním změnám.

IMPRESS je účinným prostředkem ke zlepšení kardiovaskulárního zdraví a ke snížení rizika srdeční choroby. Má také výrazné protizánětlivé účinky. Již po 3 týdnech užívání IMPRESSU lze pozorovat zlepšení paměti a postřehu, zpružnění pokožky, močového měchýře, upravení hodnot krevního tlaku, zostření zraku, zvýšení libida či výkonu.

IMPRESS je založen na nové technologii, která umožní tělu využít plnohodnotně všechny látky v něm obsažené. Ty se uvolňují postupně a zajišťují stálou výživu a ochranu tkání plynule po celý den. Protože fyzická aktivita zvyšuje krevní tok, je žádoucí trvale podpořit produkci oxidu dusného mírným cvičením a pohybem. Výrazně zefektivňuje pozitivní účinky IMPRESSU a rychleji lze dosáhnout zlepšení zdravotní kondice.

Složení: L Citrulin 99g- DDD není stanovena Taurin 66g - DDD není stanovena Vitamin C 17g -tj.7x DDD L Lysin 10g -DDD není stanovena Betakaroten 3g -tj. 6,25 x DDD Vitamin E 50% CWS/S (dl alfa tocopheryl acetát) 7,2g, tj.20xDDD Vitexin 2,5% extrakt z mučenky 4,5g- DDD není stanovena Stevie a pomerančové aroma (méně než 1%) 7,5g

Exp. doba: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: