Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

RML A4 – COMBO

Kód: 6088
6 000 Kč

RML A4 – COMBO je doplněk pro přístroje ElZapp I a ElZapp II, který galvanické působení přístroje pomocí elektrod (zappování) vrací do bezdrátové podoby, tedy zpět k původní metodě rezonanční frekvenční terapie (RFT) prostřednictvím elektromagnetického pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RML A4 – COMBO je doplněk pro přístroje ElZapp I a ElZapp II, který galvanické působení přístroje pomocí elektrod (zappování) vrací do bezdrátové podoby, tedy zpět k původní metodě rezonanční frekvenční terapie (RFT) prostřednictvím elektromagnetického pole. Metodu RFT a přístroje pro její využití vyvinuli Nikola Tesla a R.R. Rife. Technicky jednodušší zapping (zappovaní) a široký sortiment zapperů nastoupil svou uživatelskou cestu mnohem později - převážně z technických a ekonomických důvodů. Na cestě zappingu se nepřehlédnutelně zapsala do historie také Hulda Clark.

Nevýhodou kontaktně galvanického zappování, v porovnání s původní „bezdrátovou“ RFT, zůstává zejména její uživatelská nekomfortnost, jednoznačná kontraindikace u osob používajících kardiostimulátor, ale také zcela nepředvídatelná proudová hustota ve tkáni, kde si elektrický proud mezi zappovacími elektrodami samozřejmě hledá nejsnadnější cestu. To je pak hlavní překážkou pro dosažení optimálního efektu. Do některých tělesných tkání, v nichž jsou patogeny „skryty“, se elektrický proud nemá šanci prakticky dostat. Proto je RFT indukovaná elektromagnetickým polem mnohem efektivější.

Plasmové generátory dle původního US patentu č. US5908441A (expirace 2017) a další podobné přístroje, například, jsou určeny převážně pro odborná pracoviště. Jejich ekonomicky dostupná náhražka, český originál RaMaLoop, byl vyvinut asi před deseti lety. Primárně proto, aby se původní RFT zpřístupnila širší skupině uživatelů. Tehdejší novinka z roku 2014 vytvořila technicky výrazně jednodušší a levnější variantu bezkontaktní RFT než umožňovaly existující plasmové generátory. RaMaLoop, spolu s následně vyvinutým ElZappem (moderněji řešená varianta SRZ), tvoří finančně dostupnější a miniaturizovanou alternativu původních plasmových generátorů. Nicméně, ani sestava ElZapp-RaMaLoop není cenově dostupná úplně každému.

RML A4 – COMBO je další krok ke zpřístupnění metody bezkontaktní RFT ještě širšímu počtu uživatelů, zejména těch, kteří přístroj ElZapp I nebo ElZapp II již vlastní a zappování již provozují. Pro majitele ElZappů představuje tato dodatečná investice zlomek ceny dříve pořízeného ElZappu. Současná novinka, RML A4 – COMBO, umožní téměř tisícovce uživatelů ElZappů - provozovatelů galvanické RFT, postoupit velmi jednoduše o krok dále. Novinka, RML A4 – COMBO, umožňuje provozovat lokální bezkontaktní RFT za akceptovatelné „dodatečné náklady“. Kompaktnost a malý rozměr přímo předurčují tuto sestavu pro využití v „alternativní praxi“, zejména při prevenci raných stádií „běžných onemocnění“...

Upozornění: RML A4 – COMBO není plnohodnotnou náhradou sestavy ElZapp-RaMaLoop, (Efektivní účinná vzdálenost sestav ElZapp-RaMaLoop je totiž asi 5 až 10x vyšší než je účinek RML A4 – COMBO), viz video. S přihlédnutím k výrazně zvýšenému uživatelskému komfortu lze pořízení RML A4 – COMBO jednoznačně doporučit stávajícím uživatelům ElZapů. Nejdůležitějším přínosem novinky je, že sestava ElZapp-COMBO umožňuje skrytě a efektivně využívat čas například v dopravních prostředcích, a při nejrůznějších „čekacích prostojích“.

Varování: Přestože negalvanické metody RFT mohou být opatrně použitelné i u majitelů kardiostimulátorů, kapesní rozměr RML A4 – COMBO by mohl svádět k využití tohoto přístroje nebezpečným způsobem. U uživatelů kardiostimulátorů nesmí být spuštěný RML A4 – COMBO aplikován v levé horní části hrudi, ani na levém rameni.

Poznámka pro neseznámené: Vědeckou podstatu a serióznost RFT dokladují odkazy ve výše uvedeném US patentu a odkazy na desítky dalších patentů s touto a blízkou tématikou v jeho textu.

Ilustrační video: Porovnání efektu působení sestavy ElZapp-RaMaLoop vs. RML A4 – COMBO.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: