Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

KARDI KOENZYM

Kód: KARDIQ10
870 Kč
Skladem
Kardi Koenzym - zelená pro srdce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní fermentovaný koenzym Q10 s dalšími důležitými ingrediencemi, které přispívají k normální činnosti srdce, psychiky a nervové soustavy, vitalitě (energetickému metabolismu, snížení míry únavy a vyčerpání).

Výjimečná kvalita: Používáme nejkvalitnější přírodní látky a jejich extrakty. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na trávicí procesy, vzájemné působení ingrediencí, atd. Nutraceutikum (funkční doplněk stravy): 100 vegetariánských kapslí

Složení 1 kapsle: L-Karnitin 200 mg, L-Arginin 150 mg, Magnezium (MgO) 100 mg, Koenzym Q10 50 mg, Thiamin vitamin B1 5 mg, Pyridoxin vitamin B6 5 mg, s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních/ protispékavých látek, atd).

Dávkování: 2x denně 1 kapsle s jídlem. Většina lidí cítí, vidí zlepšení již během měsíce, pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3 měsíční kúra. Užívat s jídlem: vstřebání Q10 a karnitinu pomáhá trocha tuku (avokádo, ořechy, sýry ... ).

UPOZORNĚNÍ: Pro obsah Argininu není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy, při herpetických infekcích, dně.

Koenzym Q10 (přírodní fermentovaný) http://www.bezpecnostpotravin.cz/az/termin/92330.aspx - pro zdravé srdce, ledviny, nervovou soustavu, regeneraci a tvorbu energie. Je z části vytvářen v těle a část je přijímána potravou. Po dvacátém roce života dochází ke snížení jeho tvorby, po čtyřicítce klesá jeho produkce na polovinu. Buňky se potom stávají náchylnější na poškození, hůře využívají energii.  

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: http://health-detox.cz/media/document_product/product/311/kardi-koenzym.pdf

Koenzym Q10 má dvojí funkci:

1. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpanosti = je nezbytný pro tvorbu ATP základního zdroje energie buněk a řídí transport iontů stěnou buňky a mitochondrií – buněčných elektráren.

2. Silný antioxidant zneškodňuje volné radikály, tím zpomaluje stárnutí a je prevencí srdečních chorob (zabraňuje oxidaci LDL cholesterolu, která zesiluje jeho agresivní chování).

Obsah: 51 g (100 kapslí)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: