Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

OBERON QUANTUM

Kód: OBERON
165 000 Kč
Skladem

UPOZORNĚNÍ:

UVEDENÁ CENA JE BEZ DPH!

Biorezonanční přístroj pro jasné vyhodnocení stavu těla jako celého systému. Odkrývá primární charakter zdroje, který způsobuje funkční poruchy (zatížení mikroorganismy, toxické látky, ... ).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj Oberon QUANTUM patří mezi biorezonanční přístroje a umožňuje podstatné zkrácení doby pro jasné vyhodnocení stavu těla jako celého systému. Přístroj je určen k podchycení změn v orgánech zakreslením histologických a cytologických struktur a umožňuje kvalitativní vyhodnocení stavu funkcí těla formou aktuální analýzy, kontrolu efektivnosti a účinků, které jsou k ovlivnění těla použity. Hodnotí adaptivní schopnost těla a umožňuje analýzu dynamiky změn a stavu funkcí těla během léčby. Oberon Titanium Aurum také odkrývá primární charakter zdroje, který způsobuje funkční poruchy(zatížení mikroorganismy, toxické látky, ... ).

K přístroji Oberon doporučujeme dokoupit samostatný notebook, který je vhodný pro tento systém. (cena 10.000 Kč)

Pro obsluhu přístrojů a správného vyhodnocení dat je nutné odborné zaškolení firemním specialistou v rozsahu min 10 hodin ukončené certifikátem. Cena školení 7.000,- Kč

 

55

 

 

Představujeme Vám novinku ve světě energetické analýzy, přístroj který pracuje na bázi biorezonance OBERON SYSTEM QUANTUM

Tento nový model již pracuje a provádí energetické diagnostické analýzy plně automaticky, zcela sám a veškerá naměřená data a analýzy vyhodnotí do přehledných tabulek, kde si je můžeme prohlédnout a současně sledovat poslední 4 diagnostiky najednou. Umožnuje okamžitě porovnat naměřené hodnoty předešlých analýz a správně je vyhodnotit. Vše můžeme také okamžitě vytisknot. V tisku je také možno nastavit od jaké požadováné hodnoty se má vše zobrazit a vytisknout. Přístroj dovoluje pracovat i manuálně jako u starších systémů, nebo pracovat i s poloautomatikou při energetické harmonizaci. Dovoluje také energeticky testovat vhodné doplňky stravy,byliny,potraviny, alergeny, patogeny aj. Novinkou je porovnávací diagnostika z naměřených křivek, spinová energetika orgánů a energetická mapa orgánů. Přístroj byl doplněn o další testovací patogeny, dalších 25 firem doplňků stravy a test vhodných potravin pro klienta. Další novinkou je automatická kvantová harmonizace. Po připojení k internetu Vám nabídne program zdarma nové aktualizace a vylepšení.

Další informace Vám poskytneme při předvedení přístroje.

Princip funkce a provozu
 

Přístroj funguje podle principu zesílení iniciovaných signálů s desintegrací metastabilních struktur. Ovlivněním externích elektromagnetických polí ztrácejí magnetické momenty molekulárních proudů v přidaných centrech nervových buněk kortexu svou původní orientaci, což má za následek chybné vybavení vířivých struktur delokalizovaných elektronů, čímž vyvolávají nestabilní metastabilní stavy. Desintegrace těchto stavů působí jako iniciovaný signál. Vyjádřeno fyzikálně je tento přístroj systémem elektronického oscilátoru, který kmitá odpovídající vlnovou délkou elektromagnetického záření. Kdy jeho energie je adekvátní s energií odbourávající dominantní vazby, které udržují strukturální organizace biologických objektů v řádném stavu. Přístroj umožňuje vyvolat bioelektrickou aktivitu mozkových neuronů, pomocí této aktivity v pozadí je možné zesilovat selektivně signály, které se oproti statickým proudům dají těžko rozpoznat. Informace o specifických temporálních stavech orgánů a tkáních jsou shromažďovány na basi nekontaktního triger senzoru, který byl vyvinut pomocí moderní informační technologie a mikro ultrazvukových okruhů. Tento senzor odkrývá těžko zjistitelné fluktuace signálů, které vyfiltruje ze zvukových projevů polí a konvertuje do digitální sekvence, kde jsou ošetřeny pomocí mikroprocesoru a pomocí interface kabelu přeneseny do komputeru. 

1. Hladina laterální funkční aktivity
2. Hladina optimální regulace
3. Změna charakteristiky ve směru k vyšší hladině, stav zatížení
4. Asthenisace regulačních mechanizmů
5. Kompensující poruchy adapčního mechanismu
6. Dekompenzace adapčního mechanismu, rozsáhlé patologické stavy
 
 33
 

 

Oberon set obsahuje:

Generátor kmitočtů, 1 ks náramek s elektrodou, kabely 150 cm, USB kabel, sluchátka, přenosný luxusní kufřík s chromovými zámky a panty, ovládací software do počítače Metapathia 1.4

Rozměry přístroje: 14 x 10 x 2,5 cm

USB 2.0 Hi-sped

Rozměry přenosného kufru: 36 x 10 x 24 cm

Každý Oberon je kalibrován s procesorem počítače, aby ukazoval co nepřesněji. Trvá to průměrně 1-3 dny. Lze jej nastavit s větší nebo normální citlivostí. Počítač s nahraným programem by měl sloužit jen pro diagnostiku a poznámky. Další nahrané programy a stahování různých informací mohou rozhodit kalibraci přístroje a částečně ovlivnit nahrané vzorky. Poskytujeme také dálkovou správu Vašeho počítače, abyste nemuseli zbytečně kvůli případné chybě nebo zablokování programu zbytečně jezdit k nám desítky nebo stovky kilometrů.

Vyhodnocení stupnice bodů výsledku NLS - analýzy

 

Set OBERON SYSTEM QUANTUM nenahrazuje odbornou lékařskou péči, je pouze doplňkem alternativní medicíny.

K nainstalování softvéru je nutno dodat svůj vlastní počítač s požadovanými parametry, nebo firma pro Vás na požádání zajistí nový notebook a nainstaluje ovládací program.

Cena na dotaz: +420 606 909 540

 Zdroj: www.Oberon.cz

 
09
 
 
 
 
 
41
 
 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: