Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Blue Blockers Pride Dusk - MITO LIGHT®

Kód: 5593
579 Kč

Blue Blockers Pride Dusk - MITO LIGHT®

Brýle blokující 80% modrého a 0% zeleného světla. Stylové a funkční brýle. Díky univerzálnímu unisex designu sluší téměř komukoliv a nemusíte se stydět vzít si je i do společnosti. Jsou vhodné na nošení ve večerních hodinách pro částečnou ochranu cirkadiánního rytmu a snížení nepříjemného oslnění například při řízení auta nebo jízdě na kole. Dále jsou také oblíbené mezi gamery, protože mají dobré podání barev, které umožňuje rychlé reakce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blue Blockers Pride Dusk jsou exkluzivní brýle blokující modré světlo pro večerní nošení, za které se nemusíte stydět. Nabízí perfektní kvalitu zpracování, stylové unisex provedení a nejdůležitější částí jsou žlutě zabarvená skla, která blokují 80% modrého světla. Díky tomu blokují krátké vlnové délky, které mohou být ve večerních hodinách nepříjemné či oslňující, například při řízení. Zároveň propouštějí část malou část modrého spektra a téměř celé zelené spektrum, díky čemuž v nich máte dobré rozeznávání barev a orientaci v prostoru.

Součástí balení je také kvalitní a odolné ochranné pouzdro, ve kterém můžete své brýle bezpečně přenášet a mít je tak vždy při sobě.

Obsah balení: Brýle blokující modré světlo, ochranné pouzdro

Blokované světelné spektrum:

Blokované spektrum Blue Blockers Pride Dusk - Mito Light

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Solárne panely.sk