Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Revoluce v léčení všech nemocí; Léčba rakoviny, která fungovala (2 v 1)

Kód: REV
350 Kč
Momentálně nedostupné
Kniha, kterou napsala Hulda Regehr Clark, PhD., N.D. (česky, 460 stran); již více než 24 000 prodaných výtisků. Nový pohled na léčbu nejrůznějších chorob, praktické rady a návody pro zvládání bolesti, bezbolestných onemocnění a pro prodloužení života. Dr. Clarková přichází s netradičním

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluce v léčení všech nemocí + Léčba rakoviny, která fungovala!

 

(nové aktualizované vydání)

Kniha, kterou napsala Hulda Regehr Clark, PhD., N.D. (česky, 460 stran); již více než 24 000 prodaných výtisků.

 

Nový pohled na léčbu nejrůznějších chorob, praktické rady a návody pro zvládání bolesti, bezbolestných onemocnění a pro prodloužení života.

Dr. Clarková přichází s netradičním postupem léčby nemocí. Na začátku své knihy podává Dr. Clarková vysvětlení, jak došla ke svému převratnému objevu, a to stylem, který je srozumitelný i "laickému" čtenáři. Na dalších stránkách ( kniha jich má celkem 460 ) popisuje své poznatky ze zkoumání výskytu parazitů a znečisťujících látek v lidském těle, ale hlavně způsoby, jakým se jednotlivých nemocí a potíží zbavit. V knize jsou popsány detailní postupy léčby mnoha nemocí spolu s původci těchto nemocí. Jsou zde uvedeny možnosti znečištění lidského těla cizorodými látkami a odhalení, co nám "dává" moderní potravinářský průmysl.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: