Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Alkalot pH+

Kód: ALKALO
550 Kč
Skladem
Doplněk stravy pro okamžité odkyselení organismu, ve formě prášku. Alkalot pH+ obsahuje vyvážený poměr minerálních látek ve formě citrátových solí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkalot pH+ je speciálně vyvinutý doplněk stravy pro alkalizaci - tedy eliminaci kyselého prostředí v organismu. Příznivě zlepšuje vitalitu a regeneraci, pozitivně působí proti únavě.

Obsahuje vyvážený poměr minerálních látek ve formě citrátových solí. Překyselení organizmu například nevhodnou stravou, intenzivní zátěží, stresem není pro tělo přínosem, právě naopak. Naše originální složení směsi je jedinečné a příznivé účinky nastupují zhruba po 10 - 14 dnech aplikace výrobku Alkalot pH+.

Tento výrobek neutralizuje překyselený organizmus, alkalizuje a posouvá pH moče do zásaditého prostředí, oddaluje únavu, zlepšuje regeneraci organizmu a celkově zvyšuje vitalitu. Z hlediska sportovní podpory, intenzivní zátěže má náš výrobek nezastupitelné místo. Při značné fyzické zátěži se tvoří ve svalech kyselina mléčná, proto je vhodné před zátěží použít naši směs, aby došlo k rychlejší neutralizaci. Některá léčiva na podobné bázi a složení se používají k chemolýze (rozpuštění) kamenů z kyseliny močové. Je to proto, že se moč stává zásaditou a rozpustnost kyseliny močové při pH 6,8 je asi 1000 x vyšší než při kyselé moči o pH 5.

Tato směs je obohacena o dextrózu jako mírný energetický zdroj.

Draslík je nutný pro svalovou činnost. Je aktivátorem fosforylačních enzymů (ATP). Ovlivňuje acidobazickou rovnováhu buněk, je hlavním kationtem intracelulární tekutiny.

Sodík: Hlavní funkcí sodíkového iontu je udržování osmolality tělních tekutin, je hlavním kationtem extracelulárního prostoru.

Hořčík je aktivátorem mnoha enzymů, ovlivňuje syntézu bílkovin, nukleových kyselin. Hořčík zajišťuje normální funkci nervové soustavy, je důležitý pro funkci svalu. Společně s draslíkem reguluje propustnost buněčné stěny.

Vápník je součástí kostí a zubů, je nezbytný pro nervosvalovou dráždivost, nutný pro srážlivost krve. Vápník ovlivňuje prostupnost membrán a kapilárních stěn.

Obsahuje náhradní sladidlo: sukralósu a dextrózu.

Složení Alkalot pH+ :

Citrát draselný:

 • v 7,5 g směsi - 1316 mg, čistá forma 500 mg K
 • v 15 g směsi - 2632 mg, čistá forma 1000 mg K

Citrát sodný:

 • v 7,5 g směsi - 1083,3 mg, čistá forma 292,5 mg Na
 • v 15 g směsi - 2166,6 mg, čistá forma 585 mg Na

Citrát vápenatý:

 • v 7,5 g směsi - 832,5 mg, čistá forma 200 mg Ca
 • v 15 g směsi - 1665 mg, čistá forma 400 mg Ca

Citrát hořečnatý:

 • v 7,5 g směsi - 999,3 mg, čistá forma 160 mg Mg
 • v 15 g směsi - 1998,6 mg, čistá forma 320 mg Mg

Dextróza:

 • v 7,5 g směsi - 2500 mg
 • v 15 g směsi - 5000 mgNaše směs je vhodná pro všechny druhy sportu, kde dochází k výrazné acidifikaci organizmu, při vyšším příjmu bílkovin, při redukčních dietách a fyzickém vyčerpání.

TIP! Je velmi vhodné použít tento produkt v první fázi odkyselení, kdy potřebujeme, aby alkalizace proběhla co nejrychleji je to možné.

Doporučení: Dle našich zkušeností doporučujeme v kombinaci s produktem Rovnováha. První fázi kúry (ne více, než 3 měsíce) použít Alkalot pH+ pro odkyselení a následně vyměnit za produkt Rovnováha pro dlouhodobější výsledky.

Dávkování: 1 rovná odměrka = 7,5 g směsi. 1/2 odměrky = 3,75 g směsi.
 • Ráno: 7,5 g směsi důkladně rozpustit do 500 - 700 ml vody a během 1,5 - 2 hodin vypít.
 • Odpoledne: mezi 16 - 18 hod 7,5 g směsi rozpustit do 500 - 700 ml vody nebo aplikovat 3,75 g - 5 g směsi do 300 - 400 ml vody a 50 - 60 minut před intenzivní zátěží vypít.

Během intenzivní zátěže si připravit roztok 5 g směsi do 400 - 600 ml vody a postupně roztok přijímat.

Kontrolou pomocí pH papírku zjistíte zda je moč zásaditá či nikoliv a dle toho můžete upravit celodenní příjem a množství směsi. Vhodné je udržovat pH moče v rozmezí 6,7 - 7. Více než 7 se zásadně nedoporučuje! Dle výsledků můžete upravit dávkování.

Povolená maximální denní dávka je 15 g směsi!

Obsah balení: 450 g

 

Upozornění: Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: