Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Anténa COMBO

Kód: 6088
6 000 Kč

Anténa COMBO je doplněk pro přístroj ElZapp, který je určený pro bezdrátové působení frekvencemi na nepřátelské mikroorganismy, prostřednictvím střídavého elektromagnetického pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anténa COMBO je doplněk pro přístroj ElZapp, který je určený pro bezdrátové působení frekvencemi na nepřátelské mikroorganismy, prostřednictvím střídavého elektromagnetického pole.

Metodu a přístroje pro využití frekvenční likvidace mikroorganismů vyvinuli Nikola Tesla a R.R. Rife. Technicky jednodušší zapping (zappovaní) a široký sortiment zapperů nastoupil svou uživatelskou cestu mnohem později - převážně z technických a ekonomických důvodů. Na cestě zappingu se do historie významně zapsala dr. Hulda Clark.

Nevýhodou kontaktního zappování, v porovnání s původní „bezdrátovou“ metodou, zůstává zejména její uživatelská nekomfortnost, jednoznačná kontraindikace u osob používajících kardiostimulátor, ale také zcela nepředvídatelná proudová hustota v prostředí, kde si elektrický proud mezi zappovacími elektrodami samozřejmě hledá nejsnadnější cestu. To je pak hlavní překážkou pro dosažení optimálního efektu. Do některých tkání, v nichž jsou patogeny „skryty“, se elektrický proud nemá šanci prakticky dostat. Proto je metoda použitá prostřednictvím elektromagnetického pole mnohem efektivější.

Plasmové generátory dle původního US patentu č. US5908441A (expirace 2017) a další podobné přístroje, jsou určeny převážně pro odborná pracoviště. Jejich ekonomicky dostupná náhražka, český originál RaMaLoop, byl vyvinut asi před deseti lety. Primárně proto, aby se původní RFT zpřístupnila širší skupině uživatelů. Tehdejší novinka z roku 2014 vytvořila technicky výrazně jednodušší a levnější variantu bezkontaktní RFT než umožňovaly existující plasmové generátory. RaMaLoop, spolu s následně vyvinutým ElZappem (moderněji řešená varianta SRZ), tvoří finančně dostupnější a miniaturizovanou alternativu původních plasmových generátorů. Nicméně, ani sestava ElZapp-RaMaLoop není cenově dostupná úplně každému.

Anténa COMBO je další krok ke zpřístupnění metody bezkontaktní RFT ještě širšímu počtu uživatelů, zejména těch, kteří přístroj ElZapp I nebo ElZapp II již vlastní a zappování již provozují. Pro majitele ElZappů představuje tato dodatečná investice zlomek ceny dříve pořízeného ElZappu. Současná novinka, Anténa COMBO, umožní téměř tisícovce uživatelů ElZappů - provozovatelů galvanické RFT, postoupit velmi jednoduše o krok dále. Novinka, Anténa COMBO, umožňuje provozovat lokální bezkontaktní RFT za akceptovatelné „dodatečné náklady“. Kompaktnost a malý rozměr přímo předurčují tuto sestavu pro využití v „alternativní praxi“, zejména při prevenci raných stádií „běžných onemocnění“...

Upozornění: Anténa COMBO není plnohodnotnou náhradou sestavy ElZapp-RaMaLoop, (Efektivní účinná vzdálenost sestav ElZapp-RaMaLoop je totiž asi 5 až 10x vyšší než je účinek Anténa COMBO), viz video. S přihlédnutím k výrazně zvýšenému uživatelskému komfortu lze pořízení Antény COMBO jednoznačně doporučit stávajícím uživatelům ElZapů. Nejdůležitějším přínosem novinky je, že sestava ElZapp-COMBO umožňuje skrytě a efektivně využívat čas například v dopravních prostředcích, a při nejrůznějších „čekacích prostojích“.

Varování: Přestože bezkontaktní frekvenční metoda Royala Rifeho může být opatrně použitelná i u majitelů kardiostimulátorů, kapesní rozměr Antény COMBO by mohl svádět k využití tohoto přístroje nebezpečným způsobem. U uživatelů kardiostimulátorů nesmí být spuštěná Anténa COMBO aplikována v levé horní části hrudi, ani na levém rameni.

Poznámka pro neseznámené: Vědeckou podstatu a serióznost frekvenční metody Royala Rifeho dokladují odkazy ve výše uvedeném US patentu a odkazy na desítky dalších patentů s touto a blízkou tématikou v jeho textu.

Ilustrační video: Porovnání efektu působení sestavy ElZapp-RaMaLoop vs. Antény COMBO.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: