Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

GARLIMAXX

Kód: 6241
890 Kč

For long life GARLIMAXX 400 mg allicinového extraktu z česneku v denní dávce, 24 gramů allicin extrakt/balenÍ BEZ PLNIDEL, 60 kapslí

Detailní informace

Detailní popis produktu

GARLIMAXX (24 % extrakt allicinu, 400 mg allicinového extraktu z česneku v denní dávce, 24 gramů allicinového extraktu/balenÍ). Díky nejmodernější technologii přinášíme extrahované celé hlávky česneku v denní dávce – stačí 2 tobolky denně. Allicinový extrakt je využíván po staletí. Již naši předkové znali přednosti přírody a využívali přírodní zdroje ke svému prospěchu.
Širokospektrální, účinná a silná podpora z přírody. Naše tělo, neustále, každý den, svádí boj a harmonizuje svou odolnost.
Doporučuji zajímat se, jaký produkt si kupujete, aby byl bez chemických plnidel, která tělu naopak škodí a 100% přírodní a číst etiketu, kde je uvedena síla, účinnost a nekupovat produkty podle gramáže, která nevypovídá o účinné látce a síle extraktu.
Řada výrobců používá na etiketě nic neříkající označení. Neuvádí množství účinné látky za den a už ne v celém balení, protože ve skutečnosti obsahuje snížené množství účinné látky. Uvádí jen hmotnost, ta je matoucí, neuvádí sílu a účinnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: