Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

HMC

Kód: 6190
1 290 Kč

For long life HMC – HEAVY METAL CLEANER VEGAN 30 g na 30 dní
 (podpora při detoxikaci od těžkých kovů)

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HMC (heavy metal cleaner) je komplex 3 přírodních složek – chitin, glukan a melaninové antioxidanty. Tyto složky se získávají z buněčných stěn hub pomocí speciálních metod a technologií a každá z těchto 3 složek může podpořit detoxikaci organismu. V kombinaci působí synergicky a výsledný efekt je o to větší.
OSOBNÍ ZKUŠENOST: mám dobrou zkušenost při vyčerpání organismu, dlouhodobé únavě a u herpes virů, které se mně, po covidu, poprvé v životě, také objevily, načerpání energie, při borelióze, u otoků nohou. Včetně možné podpory u Helicobactera pylori (právě to bývá častá příčina vzniku žaludečního vředu), opět ze stresu covidové doby, kdy moje tělo dlouhodobě tuto zátěž, nezvládlo. Mohu doporučit i u ekzému a různých vyrážek po těle, sama skrz potravinové alergie, na ně, také občas trpím a HMC mně pomáhá se s ekzémy vypořádat šetrnou metodou.
TIP: Můžete použít HMC na čištění zubů, pokud máte právě vyměněné amalgámové plomby, kouříte, pijete více červeného vína, kávy). Také jako podporu, když sníte něco „zkaženého“ a necítíte se dobře a náznaku na možnou otravu jídlem nebo po požití většího množství alkoholu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: