Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Regulatpro Bio 350 ml

Kód: REGPRO
1 367 Kč
Skladem
Přírodní bio organický a veganský doplněk výživy v tekuté formě "nadupaný" vitaminy a enzymy pro výrazné zlepšení trávení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk výživy z bio ovoce, bio ořechů, bio zeleniny, bio klíčků a bio bylin.

Fermentována je tak ideální výživa pro udržení a obnovu zdraví - jedná se o živou syrovou stravu.

Díky procesu kaskádové fermentace (štěpení), kromě lepšího strávení živin, také aktivuje enzymy, antioxidanty a kyselinu mléčnou (probiotikum) pro lepší funkci trávení.

Okamžitě se vstřebává.

Zvyšuje energii díky tomu, že vyživuje buňky a dobíjí jejich biologické "baterky". Takto dobité buňky mohou bez starostí restartovat a aktivovat imunitní systém.

Posílená imunita zlepšuje a urychluje látkovou výměnu. Tím nastartujeme očistné, opravné a regulační procesy, které vedou k výraznému zlepšení zdraví.

Výsledkem je zvýšení životní energie, výkonnosti, vitality a odolnosti proti nemocem.

Výrobcem je Německá Dr Niedermaier Pharma. Regulatpro® Bio je na trhu od roku 1999 a patentován byl v roce 2004. Roční nárůst prodejů v mnoha zemích světa činí průměrně 150 %, což svědčí o mimořádné účinnosti tohoto produktu. 

 

TIP! Geniální doplněk pro zlepšení funkce trávení.

Doporučení: Doporučujeme též věnovat pozornost knize Diagnóza:"Konečně zdráv!", v níž se dozvíte více o fungování tohoto produktu.

Dávkování: Ráno a večer 1/2 odměrky (10ml) neředěného přípravku. Před spolknutím chvíli zadržte v ústech.

Obsah balení: 350ml

 

Upozornění: Obsahuje alergeny jako např. ořechy.

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora A Better SBA Loan 10.8.2019 09:49
Faster and Simpler than the SBA, http://GetMyBusinessFundingNow.info can get your business a loan for $2K-350,000 With low-credit and without collateral. Use our fast form to See exactly how much you can get, No-Cost: http://GetMyBusinessFundingNow.info If you've been in business for at least 12 months you are already pre-qualified. Our Quick service means funding can be finished within 48 hours. Terms are personalized for each business so I suggest applying to find out exactly how much you can get. This is a free service from a qualified lender and the approval will be based on the annual revenue of your business. Funds are also Non-Restrictive, allowing you to use the full amount in any way including bills, taxes, hiring, marketing, expansion, or Absolutely Any Other expense. There are limited SBA and private funds available so please apply now if interested, Click Here: http://GetMyBusinessFundingNow.info Have a great day, The Get My Business Funding Now Team remove here - http://getmybusinessfundingnow.info/r.php?url=zapper-centrum.cz&id=e165

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: