Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Blue Blockers Pride Day - MITO LIGHT®

Kód: 5590
579 Kč

Brýle blokující 30% modrého a 0% zeleného světla. Stylové a funkční brýle. Díky univerzálnímu unisex designu sluší téměř komukoliv a nemusíte se stydět vzít si je i do společnosti. Jsou vhodné na nošení přes den při práci na počítači nebo při trávení času pod zářivkami pro snížení únavy a pálení očí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blue Blockers Pride Day jsou exkluzivní brýle blokující modré světlo pro denní nošení, za které se nemusíte stydět. Nabízí perfektní kvalitu zpracování, stylové unisex provedení a nejdůležitější částí jsou světle žlutě zabarvená skla, která blokují 30 % modrého světla. Díky tomu blokují nejkratší vlnové délky s vysokou intenzitou, které mohou unavovat oči a způsobovat jejich pálení, například při delší práci na počítači nebo při trávení času pod zářivkami. Zároveň propouštějí část synchronizační modrého spektra, díky čemuž je můžete používat přes den a nesnižují vaši produktivitu.

Součástí balení je také kvalitní a odolné ochranné pouzdro, ve kterém můžete své brýle bezpečně přenášet a mít je tak vždy při sobě.

Obsah balení: Brýle blokující modré světlo, ochranné pouzdro

Blokované světelné spektrum:

Blokované spektrum Blue Blockers Pride Day - Mito Light

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: