Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

MITO LIGHT® Bulb 4.0

Kód: 6012
2 990 Kč –20 %
Bulb 1
2 990 Kč –20 % 2 390 Kč

Bulb 4.0 - váš nový perfektní pomocník pro lokální terapii. Tato vysoce výkonná žárovka je ideálním vstupním produktem pro ty, kteří si k terapii červeným světlem teprve hledají cestu a nechtějí zatím investovat do většího panelu. Díky své příznivé ceně umožňuje vyzkoušet terapii červeným světlem každému. Revoluční kombinace šesti vlnových délek a pokročilá technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED garantuje vysokou účinnost, kterou u žádné jiné žárovky nenajdete. Zároveň jako první žárovka na světě nabízí unikátní systém přepínače, který umožňuje si zvolit jeden ze tří módů svícení - červené spektrum, blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Bulb 4.0 - Revoluční nástroj ve vašich rukou

Tento unikátní nástroj pro plnohodnotnou cílenou terapii si zamiluje každý, kdo umí ocenit kombinaci kompaktní velikosti a nekompromisní efektivity. Elegantní design, revoluční technologie a příznivá cena z něj dělají také perfektní dárek pro vás nebo vaše blízké.

 

Šest efektivních vlnových délek

Poznejte sílu šesti pečlivě vybraných vlnových délek - 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm, vše v dokonale vyváženém poměru. Jsme hrdí na to, že jako jediná značka na světě nabízíme tuto unikátní kombinaci, která mění pravidla hry.

Základem jsou již tradiční vlnové délky 660 a 850 nm, na které Generace 3.0 navázala s dynamickou dvojicí 670 a 830 nm, které se osvědčily pro svou maximální absorbci a účinnost. Generace 4.0 nejenže pokračuje v již nastolené efektivitě, ale nastavuje novou, ještě vyšší úroveň. A to díky vlnovým délkám 630 nm pro krásnou pokožku a 810 nm, kterou ocení zejména váš mozek.

 

Technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED

Bulb 4.0 používá průkopnickou technologii Multi-Wavelength Dual Chip LED, díky které každá LED dioda nyní současně vyzařuje červené i blízké infračervené spektrum. To zajišťuje, že každý centimetr vašeho těla bude rovnoměrně vystaven dávce všech vlnových délek.

 

Přepínání jednotlivých spekter

Díky novému unikátnímu systému přepínače si můžete jednoduše navolit mezi módem s červeným a blízkým infračerveným světlem nebo pouze jedním z nich. Naše žárovka tak jako jediná svého druhu na světě nabízí celkem tři módy pro perfektní přizpůsobení terapie na míru přesně pro vás.

 

Navrženo perfekcionisty

Konstrukce Bulb 4.0 není jen o vzhledu, ale také o kvalitě a funkčnosti. Jeho minimalistický design vyzařuje moderní eleganci, díky níž se žárovka stane vkusným doplňkem vašeho interiéru, a zároveň zajišťuje, že každý prvek slouží svému účelu. Na detailech záleží, a proto je vše strategicky umístěno pro optimální efektivitu.

 

V balení Bulb 4.0 najdete: MITO LIGHT® Bulb 4.0, napájecí kabel, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Bulb 4.0 osvítí?


Jak terapie červeným světlem funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Doplňkové parametry

Kategorie: INFRA RED THERAPY
Jmenovitý výkon: 54 W
? Síla ozáření (Solarmetr): 115 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm
? Síla ozáření (Spektrometr): 65 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm
Počet LED: 18 x 3 W
Vlnové délky: 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm
Úhel svícení: 30 stupňů
Příkon: 16 W
Průměrná cena spotřeby za hodinu: 0,1 Kč
Vstupní napětí: AC 110-270 V
Frekvence: 50 / 60 Hz
Rozměry: 12,1 x 12,1 x 12 cm (výška x šířka x hloubka)
Hmotnost: 404 g
Materiály: Kov, plast
Certifikace: CE, RoHS
Životnost LED: až 50 000 hodin svícení (274 let při použití 30 min denně)
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: