Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

MITO LIGHT® Mitohacker 4.0

Kód: 6003
49 900 Kč –10 %
Mitohacker 1
49 900 Kč –10 % 44 900 Kč

Ve světě terapie červeným světlem platí, že větší je lepší - a Mitohacker 4.0 v tomto ohledu dominuje. Unikátní kombinace šesti vlnových délek, pokročilá technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED a vysoká síla ozáření garantuje maximální účinnost, která nemá obdoby. Díky dotykovému displeji, propojení s MITO LIGHT App, nastavitelné intenzitě světla a bezdrátovým funkcím je Mitohacker 4.0 ideálním řešením pro ty, kteří chtějí vždy jen to nejlepší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Mitohacker 4.0 - Revoluce v terapii červeným světlem

Pokud hledáte to nejlepší, co můžeme nabídnout, právě jste to našli. Jako největší panel v naší nabídce poskytuje Mitohacker 4.0 maximální pokrytí a nejvyšší možnou sílu ozáření. Tento model zaručuje maximální dávku světelné energie během jednoho sezení, což vaši terapii činí nejen účinnou, ale také nesmírně časově efektivní. Když si vyberete Mitohacker 4.0, sázíte na zařízení, které si cení vaší vitality i vašeho drahocenného času.

Šest efektivních vlnových délek

Poznejte sílu šesti pečlivě vybraných vlnových délek - 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm, vše v dokonale vyváženém poměru. Jsme hrdí na to, že jako jediná značka na světě nabízíme tuto unikátní kombinaci, která mění pravidla hry.

Základem jsou již tradiční vlnové délky 660 a 850 nm, na které Generace 3.0 navázala s dynamickou dvojicí 670 a 830 nm, které se osvědčily pro svou maximální absorbci a účinnost. Generace 4.0 nejenže pokračuje v již nastolené efektivitě, ale nastavuje novou, ještě vyšší úroveň. A to díky vlnovým délkám 630 nm pro krásnou pokožku a 810 nm, kterou ocení zejména váš mozek.

 

Technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED

Mitohacker 4.0 používá průkopnickou technologii Multi-Wavelength Dual Chip LED, díky které každá LED dioda nyní současně vyzařuje červené i blízké infračervené spektrum. To zajišťuje, že každý centimetr vašeho těla bude rovnoměrně vystaven dávce všech vlnových délek.

 

Intuitivní dotykový displej

Intuitivní dotykový displej představuje svět přizpůsobení na dosah ruky. Nastavte délku vaší terapie od 1 do 20 minut a upravte intenzitu červeného nebo blízkého infračerveného spektra od 0 % do 100 % s přesností jednoho procenta. Přizpůsobte si svou terapii na míru nebo využijte nastavení nízké intenzity například pro večerní osvětlení, které respektuje váš cirkadiánní rytmus.

 

Tichý režim

Otravuje vás pípání zařízení při ovládání displeje? Jednoduše aktivujte nový Tichý režim pro ničím nerušené používání vašeho biohackingového pomocníka.

 

Bezdrátové připojení

Díky funkci WiFi můžete jednoduše propojit několik zařízení z Generace 4.0. Vytvořte si skvělé nastavení přesně na míru pomocí synchronizace více panelů, které současně osvětlí vaše tělo z různých úhlů. Pro maximální komfort se všechny propojené panely jednoduše ovládají jedním primárním.

Pokud jste zvláště citliví na EMF záření, můžeme vás ujistit, že funkce WiFi je zcela volitelná. Můžete ji tedy jednoduše nepoužívat a udržet tím úroveň EMF na absolutním minimu. Vaše individuální potřeby jsou pro nás nejvyšší prioritou.

 

Mobilní aplikace

Nová aplikace MITO LIGHT pro iOS a Android přináší mnohem více než jen dálkové ovládání vašeho panelu. Nastavte světelný budík, sledujte své statistiky používání pro optimální výsledky a těšte se na další funkce, které budeme přidávat v budoucích aktualizacích.

 

Navrženo perfekcionisty

Konstrukce Mitohacker 4.0 není jen o vzhledu, ale také o kvalitě a funkčnosti. Jeho minimalistický design vyzařuje moderní eleganci, díky níž se panel stane vkusným doplňkem vašeho interiéru, a zároveň zajišťuje, že každý prvek slouží svému účelu. Na detailech záleží, a proto je vše strategicky umístěno pro optimální efektivitu. Nově integrovaná rukojeť zaručuje snadné přenášení zařízení, což ho činí stejně tak praktickým, jako stylovým.

 

V balení Mitohacker 4.0 najdete: MITO LIGHT® Mitohacker 4.0, závěsný systém, napájecí kabel, propojovací napájecí kabel, ochranné brýle a návod k použití

 

Jak velkou plochu těla Mitohacker 4.0 osvítí?

 

 Jak terapie červeným světlem funguje?

Zjednodušeně se dá říct, že červené a blízké infračervené světlo nabíjí naše buněčné baterie, které obstarávají dodávku energie pro funkci celého těla.

Doplňkové parametry

Kategorie: INFRA RED THERAPY
Jmenovitý výkon: 2040 kW
? Síla ozáření (Solarmetr): 165 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm
? Síla ozáření (Spektrometr): 90 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm
Počet LED: 408 x 5 W
Vlnové délky: 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm (1:1:1:1:1:1)
Úhel svícení: 30 stupňů
EMF: Velice nízké, téměř nulové hodnoty
Příkon: 720 W
Průměrná cena spotřeby za hodinu: 3 Kč
Vstupní napětí: AC 100-277 V
Frekvence: 50 / 60 Hz
Rozměry: 92 x 41 x 6,5 cm (výška x šířka x hloubka)
Hmotnost: 15,7 kg
Materiály: kov, plast
Certifikace: CE, RoHS
Životnost LED: až 50 000 hodin svícení (274 let při použití 30 min denně)
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: