Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Generátor koloidního stříbra GKS 100 Forte

Kód: GKS100
8 000 Kč
Objednáno
S generátorem koloidního stříbra GKS 100 Forte si můžete vyrábět velmi kvalitní suspenzi (koloid) s vysokým obsahem nanočástic stříbra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Generátor koloidního nanostříbra GKS 100 Forte

S generátorem koloidního stříbra GKS 100 Forte si můžete vyrábět velmi kvalitní suspenzi (koloid) s vysokým obsahem nanočástic stříbra. Tyto částice jsou velké od setin nanometrů (samotné jednotlivé ionty stříbra) až do velikosti několika nanometrů.

Doporučujeme Vám shlédnout v menu "ověření kvality KS" fotografie z nejmodernějšího elektronového mikroskopu v ČR, kde bylo koloidní nanostříbro vyrobené naším generátorem GKS 100 Forte  snímkováno. Dále je zde zveřejněn protokol nezávislé akreditované laboratoře o silné antibakteriální účinnosti našeho koloidu .

Náš generátor koloidního nanostříbra produkuje jeden z nejlepších a nejúčinnějších světových koloidů stříbra. Můžeme to s čistým svědomím (po provedení výše uvedených testů) prohlásit.

Naši zákazníci získávají za skvělou cenu velice kvalitní, ověřený a certifikovaný výrobek, který má plnou záruku - tedy 24 měsíců od data prodeje.

Ze stříbrných elektrod o čistotě 99,99% Ag je teoreticky možné vyrobit až 1800 litrů KS. Prodej dalších, náhradních elektrod samozřejmě zajišťujeme.

 

Sestava generátoru GKS 100 Forte - napájecí zdroj, generátor GKS 100 Forte, 2 ks elektrod 99,99% Ag. Velikost částic a výsledná kvalita výsledného koloidu závisí od dodržování podmínek, které je nutné při výrobě koloidního stříbra dodržovat.

Výroba KS pomocí generátoru GKS 100 Forte je oproti jiným generátorům poměrně delší, kvalita výsledného KS je však jednoznačně nejlepší, čímž je zajištěna maximální účinnost při likvidaci plísní, bakterií a virů. Výsledný roztok KS je čirý a delším skladováním se jeho barva (a tím i kvalita) téměř nemění.

Generátor GKS 100 Forte využívá přesně načasované intervaly pro skokové přepólování stříbrných elektrod, které jsou zhotoveny z 99,99% čistého stříbra. K těmto elektrodám je výrobcem dodáván mezinárodně uznávaný atest o ryzosti. K základnímu vybavení generátoru GKS 100 Forte je dodáván pouze jeden pár stříbrných elektrod oproti předchozímu modelu GKS 100. Ovšem tyto nové elektrody obsahují 2,5 krát více stříbra - dostáváte tedy 2,5 krát delší, speciálně tvarované elektrody oproti GKS 100.

Více informací najdete zde: Koloidní stříbro a Generátor GKS 100 Forte

 

 

+ sleva 1500 Kč, pokud jej zakoupíte společně s přístrojem Super Ravo Zapper PC

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: