Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Lopuch větší (Arctium lappa) sušený kořen

Kód: LOP 012
285 Kč
Skladem

Příznivě působí při různých kožních onemocněních, artritidě, poruchách trávicího traktu, posiluje odolnost organismu, jeho kondici a imunitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kořen lopuchu většího obsahuje sliz, třísloviny, hořčiny, aminokyseliny, minerální soli, polysacharid inulin-látku, která je potravou pro bakterie Lactobacillus biffidus jež chrání naše tělo před napadením bakteriemi způsobující infekce a průjmy.

Tradičně se kořen lopuchu osvědčil jako doplňková léčba plísňových a bakteriálních onemocnění, např.kožní infekce, zánět močových cest nebo kapavka. Při pravidelném užívání působí jako omlazující, posilující prostředek a může pomoci od lymfatického přetížení a otoků.Podporuje růst vlasů a snižuje krevní tlak. Celkově posiluje organismus, čehož lze využít v pediatrii a při rekonvalescenci po operacích a těžkých chorobách. Je účinný při obtížích s akné, ekzémy. Podporuje činnost ledvin, odstraňování zplodin z těla a vylučování moči. Je účinný při zánětech močového měchýře. Celkově detoxikuje organismus, stimuluje činnost jater a žlučníku, podporuje látkovou výměnu a reguluje hladinu cukru v krvi. Je potopudný i močopudný.

Notifikováno MZ ČR. Nejsou známy žádné kontraindikace a nežádoucí účinky.

Složení: 1 tobolka obsahuje 450mg sušeného kořene lopuchu

Exp. doba: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: