Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Aplikační cívka k Ramaloop

Kód: 5514
3 200 Kč –6 %
Aplikacni civka ramaloop
3 200 Kč –6 % 3 000 Kč

Aplikační cívka k Ramaloop - Silnější signál (výkon) než u samotné antény. Nasazuje se na Ramaloop místo té antény co svítí. Lepší manipulace např. v posteli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikační cívka pro RaMaLoop nahrazuje fuknčně originální (svítící) anténu, a to v širokém spektru kmitočtů. Je použitelná od jednotek Hz do stovek kHz (až 1 MHz). V tomto režimu je výhodné používat RaMaLoop s externím budícím generátorem ElZapp, Super Ravo Zapper, F-SCAN, protože jeho používání pouze s vlastním integrovaným generátorem je uživatelsky zbytečně komplikované. Aplikační cívka pro RaMaLoop rozšiřuje použitelnost přístroje RaMaLoop tím, že není magneticky připevněná k tělu RaMaLoopu jako u originálu a díky metrovému přívodnímu kabelu je s ní mnohem snadnější manipulace. Aplikační cívka pro RaMaLoop má o něco vyšší účinnost než původní svítící originál a usnadňuje použití RaMaLoop i v režimech, kdy se jeho používání neobešlo bez vlastních kreativních postupů. Aplikační cívka pro RaMaLoop je v praktickém slova smyslu - pouze dvourozměrná a tím je i mobilnější. Doplňkovou aplikační cívku pro RaMaLoop lze v případě potřeby budit i v režimu Booster, kdy se používají impulsy s větší energií. Při zapnutém režimu booster je ale žádoucí mít RaMaLoop připojený trvale k nabíječce, jinak se vestavěná baterie RaMaLoop velmi rychle vybíjí. Použití aplikační cívky pro RaMaLoop konzultujte se svým poradcem.

 

Síla signálu klesá se čtvercem vzdálenosti. Tedy čím blíže k cívce tím silnější pole a to exponenciálně.

Obecně lze říci, že s poloviční vzdáleností se síla pole zvýší o 6 dB, to je 4x

Modelově

100 cm (1 m)   0 dB

50 cm               6 dB

25 cm              12 dB

12,5 cm           18 dB    

6 cm           cca 24 dB

3 cm           cca 30 dB

Vyjádřeno jinak; 30 dB je tisícinásobek. RaMaLoop vzdálený 1 m generuje tedy cca 1000x menší pole, než anténa ležící na místě aplikace.

Ve 2 m - 6 dB, ve 4 m -12 dB. Rozdíl mezi 3 cm a čtyřmi metry je 42 dB.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: