Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) mletá - sušený kořen

Kód: CUR 009
300 Kč
Skladem

Kurkuma dlouhá je jedinečné přírodní antibiotikum, přičemž současně posiluje zažívání a pomáhá zlepšovat střevní mikroflóru. Je dobrým antibakteriálním prostředkem na chronické oslabení a chronické nemoci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurkuma má údajně významné protirakovinné účinky, napomáhá při jaterních a žaludečních obtížích, při nechutenství, poruchách menstruačního cyklu. Čistí a prohřívá krev, stimuluje tvorbu nové krevní tkáně a posiluje vazy. Snižuje množství cholesterolu v lidském organismu. Působí proti diabetu, srdečním onemocněním. Pomáhá ochraňovat kůži před kožními onemocněními, podporuje tvorbu kolagenu. Zlepšuje prokrvení organismu, stimuluje periferní rozdělování krve a zmenšuje nebezpečí tvorby krevních sraženin, podporuje mozkovou činnost. Chrání před zhoršováním paměti a srdečními záchvaty. Svými protizánětlivými účinky zmírňuje záněty a bolesti kloubů, zejména ramen, loktů a kolen.

Kurkuma je vhodná při artróze, hepatitidě, diabetes, ekzémech i astma. Má dezinfekční a antibiotické účinky. Nedoporučuje se užívat při poruchách srážlivosti krve v těhotenství. V současné době se vědecky zkoumá (s pozitivními výsledky), při potlačování raného rakovinného, nádorového bujení, dokáže zastavit rozvoj onemocnění a podpořit vlastní antioxidační systém organismu. Obsahuje olejovité silice, ostré hořčiny, zingiberin, turmerony, dehydroturmerony, kurkumin (antioxidant) způsobující žluté zbarvení a chránící náš organismus před účinkem volných kyslíkových radikálů.

Složení: 1 kapsle obsahuje 400mg sušeného oddenku kurkumy dlouhé

Exp. doba: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: