Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Střevní kúra podle Dr.H.R.Clark

Kód: STREVKUR 008
1 020 Kč
Skladem

Ve střevech se nachází sedmdesát procent buněk našeho imunitního systému, proto o ně musíme pečovat.

Set určený k očistě střev podle Dr. H.R. Clarkové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Hulda Regehr Clark:
"Jednou z příčin střevních problémů (nadýmání, bolest, plynatost) jsou vždy bakterie. Tyto bakterie nemohou být zničeny pomocí zapperu, neboť vysokofrekvenční proud do střevního obsahu nepronikne.!"

Většina střevních bakterií je prospěšná, avšak ty, které prospěšné nejsou (Salmonella, Shigella) mají schopnost pronikat do zbytku těla a napadat zraněná místa nebo oslabené orgány. Stejné bakterie pronikají do rakovinného nádoru a brání jeho vstřebání poté, co byla potlačena jeho zhoubnost.

Střevních bakterií se nikdy nemůžete zcela zbavit, jestliže stále dochází k reinfekcím. Proto prvním krokem který musíte udělat, je zlepšení hygieny. Zejména rukou. Sterilizujte si ruce hlavně po užití WC a před každým jídlem. U vážnějších střevních problémů často pomůže Střevní čistící kúra, které by měla předcházet i očista ledvin, například vhodným ledvinovým čajem. Že byla léčba úspěšná, poznáte podle plochého klidného břicha a rapidně se zlepšující nálady.

Set určený k očistě střev podle Dr. H.R. Clarkové obsahuje:

Extra silná tinktura Ořešák černý americký (4x 50ml)

Tinktura z ořešáku černého je velmi účinný protiparazitální prostředek, čistí trávicí trakt a působí proti plísním. Látky v ní obsažené významně přispívají ke správné funkci a regeneraci jater, je doporučována u lidí starších 48 let. S tím souvisí vliv na snížení rizika vzniku rakoviny a růstu tumorů.

Tato tinktura především účinně odstraňuje mikrobiální toxiny z organismu. Lze ji použít jako podpůrný prostředek při onkologických onemocněních, zejména u neoperovatelných nádorů, při chemoterapii a radioterapii.

Tinkturu je doporučováno užívat 30 minut před jídlem. V jedné dávce 20-40 kapek.

Kurkuma dlouhá 90 tobolek

Kurkuma má významné protirakovinné účinky, napomáhá při jaterních a žaludečních obtížích, při nechutenství, poruchách menstruačního cyklu. Snižuje množství cholesterolu v lidském organismu. Působí proti diabetu, srdečním onemocněním. Pomáhá ochraňovat kůži před kožními onemocněními, podporuje tvorbu kolagenu. Zlepšuje prokrvení organismu, stimuluje periferní rozdělování krve a zmenšuje nebezpečí tvorby krevních sraženin, podporuje mozkovou činnost. Chrání před zhoršováním paměti a srdečními záchvaty. Svými protizánětlivými účinky zmírňuje záněty a bolesti kloubů, zejména ramen, loktů a kolen. Kurkuma je vhodná při artróze, hepatitidě, diabetes, ekzémech i astma. V současné době se vědecky zkoumá (s pozitivními výsledky), při potlačování raného rakovinného a nádorového bujení, dokáže zastavit rozvoj onemocnění a podpořit vlastní antioxidační systém organismu.

Doporučené dávkování je 3x denně s jídlem 1-2 tobolky. Dr.H.R.Clark doporučuje užívání kurkumy při střevní kúře (2x ročně).

Fenykl obecný 90 tobolek

Uvolňuje vylučování hlenu, příznivě působí při bolestech břicha, nadýmání, průjmech a zvracení. Podporuje vylučování trávicích enzymů a urychluje pohyb střev. Působí močopudně a proti parazitům. Uvolňuje křeče hladkého svalstva, upravuje hladinu cholesterolu.

Doporučené dávkování je 3x denně s jídlem 1-2 tobolky. Dr.H.R.Clark doporučuje užívání fenyklu při střevní kúře (2x ročně).

Exp. doba: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: