Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

PROVEOTICS

Kód: 6214
690 Kč

For long life PROVEOTICS probiotika a prebiotika BEZ MLÉKA, PĚSTOVÁNA NA DÝŇOVÉM ZÁKLADU 60 tobolek 30 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkou výhodou je, že PROVEOTICS jsou lyofilizované a nevyžadují tedy chlazení, neztrácí svou sílu a účinnost. Vhodná na jakoukoliv příležitost – do práce, do školy, na dovolenou, kamkoliv. 
Z osobní zkušenosti doporučuji jejich užívání: na oslabený organismus v zimním období, při podání antibiotik, nachlazení, při zahlenění, při střevním diskonfortu – nadýmání, větry, nafouklé bříško nebo pocit jeho plnosti, po kolonoskopii nebo gastroendoskopii, ale i při hubnutí v kombinaci s KŘEMELINOU S FYTOPLANKTONEM.
Náš Lactobacillus neobsahuje mléko. Mnoho lidí si spojuje bakterie kmene lactobacillus s laktózou a mléčným cukrem. Lactobacillus se nevyrábí pouze z fermentovaných mléčných výrobků, i když se používá k fermentaci mléčných výrobků a k výrobě sýrů a jogurtů. Lactobacillus se často pěstuje na mléčném médiu, ale mléko se při zpracování odstraní. Další možností je pěstovat na dýňovém médiu.
Každá dávka obsahuje 12 různých kmenů, 12 miliard veganských probiotik, speciální probiotickou vlákninu z léčivých hub a lyofilizovaného prášku z Manihot esculenta – známého jako maniok, tapioka nebo kasava. Zároveň jsou tato probiotika pěstována na dýňovém mediu, proto jsou veganská.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: