Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

Nová regena

http://www.e-regena.cz/zapper-centrum-kladno/

 

1.7.2011

Díky podpoře z řad známých se nám podařilo sehnat dostatek prostředků na otevření dalšího zapper centra, tentokráte v Kladně. Doposud jsme zde provozovali náš první přístroj Super Ravo Zapper a právě tady jsme začali objevovat první možnosti frekvenčního působení na mikroorganismy. S otevřením pražského zapper centra a provozováním plazmového generátoru se rozšířil seznam problémů, které jdou pomocí frekvencí vyřešit.

Datum otevření zapper centra v Kladně je 1. července 2011 a budeme provozovat všechny standardní služby zapper centra. Mezi hlavní činosti patří prodej a pronájem frekvenčních generátorů Super Ravo Zapper a Plasma generator RPZ14. U plazmového generátoru se jedná pouze o pronájem v našich prostorách. Mezi další služby patří poradenství a asistence s nastavováním frekvencí, prodej literatury z oboru frekvenčních terapií a alternativní medicíny, prodej antiparazitálních prostředků, doplňky stravy a další přístroje pro zdraví jako ionizátory vzduchu, generátory koloidního stříbra a diagnostické přístroje.

Celý náš tým se těší na vás a na vaši cestu ke zdraví :-) Otevírací doba je: po–pá 9–17

Diagnostika
Vlastní diagnostické měření zatím neprovádíme, ale spolupracujeme s paní Blankou Zachařovou, která sídlí v „Bylinky a koření“, budova 1. Všeobecné polikliniky v Kladně, v přízemí (první dveře vpravo). Adresa: K nemocnici 2814, Kladno. Základní diagnostika, která ulehčí nastavení správných frekvencí, trvá přibližně 2 hodiny a stojí 600 Kč. Objednat se lze na čísle 605 826 720.